Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: Nestanak Heroja

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno Nestanak Heroja

Pozz svima.

Heroja (30 lvl )posaljem kao pojacanje u svoje drugo selo i tu mu se gubi svaki trag ( u periodu od 12 minuta)... Pretrazim sve, nema ga i napokon ga nadjem u herojskoj da je mrtav i da ga moram reanimirati. Ne sjecam se da sam pobrisala izvjestaj njegovog poginuca jer sam tada bila online.

Eh,sad ... uzimam u obzir, da sam mozda greskom oznacila napad umjesto pojacanja i pobrisala izvjestaj ( mada je to malo vjerovatno jer izvjestaje napada nikad ne brisem prije nego sto ih otvorim) ... ali clan sam i Zlatnog kluba i medju tim izvjestajima (koji se ne mogu izbrisati), ne postoj izvjestaj da je igdje poginuo, sve sam pregledala ... Klikala sam i po okolnim selima i dolinama u sirini 10x10 (mozda i sire), ni tu nisam nasla da je poginuo.

Poslala sam poruku i na admin@travian.ba jer smatram da je neki bug, medjutim rekli su mi da s obzirom da sam pobrisala izvjestaje ne mogu ustanoviti gdje je poginuo i da sigurno nije bug.

Napominjem, clan sam Zlatnog kluba gdje se izvjestaji NE MOGU brisati, a prikazuje se i obican fejk gdje gine jedna obican vojnik, a da ne prikaze pogibiju heroja.

Zahvalna svima, koji mogu da ponude bilo kakvu info, jer gubim povjerenje u car ove igre.

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Grogy Pogledaj komentar
    Pozz svima.

Heroja (30 lvl )posaljem kao pojacanje u svoje drugo selo i tu mu se gubi svaki trag ( u periodu od 12 minuta)... Pretrazim sve, nema ga i napokon ga nadjem u herojskoj da je mrtav i da ga moram reanimirati. Ne sjecam se da sam pobrisala izvjestaj njegovog poginuca jer sam tada bila online.

Eh,sad ... uzimam u obzir, da sam mozda greskom oznacila napad umjesto pojacanja i pobrisala izvjestaj ( mada je to malo vjerovatno jer izvjestaje napada nikad ne brisem prije nego sto ih otvorim) ... ali clan sam i Zlatnog kluba i medju tim izvjestajima (koji se ne mogu izbrisati), ne postoj izvjestaj da je igdje poginuo, sve sam pregledala ... Klikala sam i po okolnim selima i dolinama u sirini 10x10 (mozda i sire), ni tu nisam nasla da je poginuo.

Poslala sam poruku i na admin@travian.ba jer smatram da je neki bug, medjutim rekli su mi da s obzirom da sam pobrisala izvjestaje ne mogu ustanoviti gdje je poginuo i da sigurno nije bug.

Napominjem, clan sam Zlatnog kluba gdje se izvjestaji NE MOGU brisati, a prikazuje se i obican fejk gdje gine jedna obican vojnik, a da ne prikaze pogibiju heroja.

Zahvalna svima, koji mogu da ponude bilo kakvu info, jer gubim povjerenje u car ove igre.

Neznam dali si provjerila na mapi- pa klikneš na svoje selo drugo selo i tamo ti MORAJU ostati izvještaji

Primjer:
    http://img153.imageshack.us/img153/8811/picture2pg.png

Znači vidiš i sama; ostaje ti zadnjih 5 izvješća što se tiče obrane ili scoutanja.
    Pošto si rekla da si poslala pojačanje (napad) u drugo selo tamo mora i biti taj izvještaj.

Naime, žao mi je reći ali pretpostavljam da se pojavio bug, tj. poprilično sam siguran.

A ovo mi je drago da si spomenula
    a prikazuje se i obican fejk gdje gine jedna obican vojnik, a da ne prikaze pogibiju heroja

I po tome mogu iznjeti zaključak:

FAKE JEDINICA
    Ukoliko si sve posložila na mjesto, (vremenski interval ako se sjećaš- oko koliko je poslan napad tj. kad je znači došao i da je u drugo selo išao) razriješila sve činjenice i dileme, onda se tebi vjerojatno dogodilo da se heroj jednostavno preobrazio u određenu jedinicu od koje je bio napravljen. Može doći do toga ali vrlo rijetko. Tako da možemo sa sigurnošću utvrditi, ukoliko se sve podudara sa tim "fakeom"- pronašla si svog poginulog heroja.
    Last edited by Razor; 06.11.10 at 08:05.

Korisnik WanNe's Avatar
    Registrovan
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Razor Pogledaj komentar
    Neznam dali si provjerila na mapi- pa klikneš na svoje selo drugo selo i tamo ti MORAJU ostati izvještaji

Primjer:

Znači vidiš i sama; ostaje ti zadnjih 5 izvješća što se tiče obrane ili scoutanja.
    Pošto si rekla da si poslala pojačanje (napad) u drugo selo tamo mora i biti taj izvještaj.

Naime, žao mi je reći ali pretpostavljam da se pojavio bug, tj. poprilično sam siguran.

FAKE JEDINICA
    Ukoliko si sve posložila na mjesto, (vremenski interval ako se sjećaš- oko koliko je poslan napad tj. kad je znači došao i da je u drugo selo išao) razriješila sve činjenice i dileme, onda se tebi vjerojatno dogodilo da se heroj jednostavno preobrazio u određenu jedinicu od koje je bio napravljen. Može doći do toga ali vrlo rijetko. Tako da možemo sa sigurnošću utvrditi, ukoliko se sve podudara sa tim "fakeom"- pronašla si svog poginulog heroja.

htio sam i ja nesto slicno reci...samo postoji mogucnost da ti je mozda zito u minusu..pa ti je heroj pojeden od strane drugih jedinica!!

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno

Primjer:

FAKE JEDINICA
    Nazalost, izvjestaje na selima sam provjerila odmah i nije bilo nista, kao ni na izvjestajima okolnih sela i okolnih dolina u 15 X 15, sve sam iskliktala, stvarno sam se trudila da ga nadjem.

Isto tako, izvjestaje u Zlatnom klubu iskliktala jedan po jedan, nema nikakve pogibije ni jedne vrste jedinice u tom vremenskom intervalu(izmedju 23:50h-00:10h ). Heroj je trebao samo da predje na drugo selo da bi uzeo dolinu i da se vrati kuci , pa sam cekala da stigne...

I ja smatram da je bug i da je on jednostavno umro usput, jer nema drugog objasnjenja. Ja bih krivicu preuzela na sebe u cijelosti ( da sam pogrijesila koordinate, pogresno oznacila napad umjesto pojacanje, greskom pobrisala izvjestaj) , ali tu je Zlatni klub koji cuva sve izvjestaje i koji mene oslobadja svake odgovornosti jer izvjestaj o tom periodu ne postoji.

Da li postoji neko iznad Travian team-a da mu se obratim, jer su mi oni rekli da nije sigurno nikakva greska, bez objasnjenja gdje je nestao heroj. :blowup:

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od WanNe Pogledaj komentar
    htio sam i ja nesto slicno reci...samo postoji mogucnost da ti je mozda zito u minusu..pa ti je heroj pojeden od strane drugih jedinica!!
    ...Zito nije u minusu ima ga k'o da je ww ... ... a heroj je nestao usput prelazeci do drugog sela ,sam ... osim, ako se nije pojeo sam od muke ...

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Grogy Pogledaj komentar
    Da li postoji neko iznad Travian team-a da mu se obratim, jer su mi oni rekli da nije sigurno nikakva greska, bez objasnjenja gdje je nestao heroj.
    Da; obrati se glavnom čovjeku bosanskog traviana i objasni mu kako stvari stoje, uz onu moju repliku sa kojom sam ja pokušao razriješiti problem (da se ne vraća na isto)

Evo ti njegove e-mail adrese

admin@travian.ba

Javi mi kako je prošlo; nadam se da će se problem biti riješen na obostranu korist; jer on ti je sada jedina nada

Ugodan pozdrav

Korisnik Dragan's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Sta pravis ovoliku hajku oko nestanka heroja,kao da ti je cijelo selo nestalo.Sam kazes da je mrtav,a kako,to vjerovatno niko ne zna.Napravi ga ponovo i nastavi da igras.:loolmg:wtf:

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2010

Uobičajeno

Da sigurno, kao da je jednostavno obnoviti heroja na 30 lv.

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno

Da; obrati se glavnom čovjeku bosanskog traviana i objasni mu kako stvari stoje, uz onu moju repliku sa kojom sam ja pokušao razriješiti problem (da se ne vraća na isto)

Evo ti njegove e-mail adrese

admin@travian.ba

Javi mi kako je prošlo; nadam se da će se problem biti riješen na obostranu korist; jer on ti je sada jedina nada

Ugodan pozdrav
    Nazalost, na taj mail sam vec slala poruku, kao sto sam navela u prethodnim postovima, oni nece da priznaju da je bug, niti imaju objasnjenje sta se dogodilo, strasno ... a ja sam samo trazila logican odgovor od njih, nikakvu naknadu, ali uzalud, nema ovde pravde ... ... Tebi hvala na trudu, pomogao si da mi se kockice sloze ...