Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 31 do 37 od 37

Tema: Trenutno stanje na ba4 serveru

Korisnik bendeho's Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Pravnice na ba3 ionako nije bio sp u punom sastavu..
    Sto se ba4 tice,vise tu ima crtica .. Ali nisu okupljeni,tj rasuti su po svim ally ali to ne predstavlja problem da se prijateljstvo zadrzi i vjerovatno na nekom drugom serveru ces gledat orginalne epizode crtica..
    Sto se ba4 tice,malo je igraca jbt.. Od kako ja igram samo jedna organizovana akcija da sam je primjetio.,A mi kao alijansa cemo se potrudit da malo server ucinimo zanimljivim..
    Dok na ba3 Suki salje resse iz SUTROP sela
    Jbg nema fejspalm-facepalm smajlica..
    :southpark: Ex Ba3- Krcko Bax- Pertla

Korisnik PRAVNIK's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bendeho Pogledaj komentar
    Pravnice na ba3 ionako nije bio sp u punom sastavu..
    Sto se ba4 tice,vise tu ima crtica .. Ali nisu okupljeni,tj rasuti su po svim ally ali to ne predstavlja problem da se prijateljstvo zadrzi i vjerovatno na nekom drugom serveru ces gledat orginalne epizode crtica..
    Sto se ba4 tice,malo je igraca jbt.. Od kako ja igram samo jedna organizovana akcija da sam je primjetio.,A mi kao alijansa cemo se potrudit da malo server ucinimo zanimljivim..
    Dok na ba3 Suki salje resse iz SUTROP sela
    Jbg nema fejspalm-facepalm smajlica..
    Hmm... meni su rekli da je 80% ekipe SP na ba3
    Od vercija,nere,ave lucifera,volta itd... ali sve u svemu to su sve slabi igraci max 10k offa naklikaju pa se zabiju:lol2:
    Belek,Turkey

Korisnik bendeho's Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Nemoj tako,dobri su to igraci.. I jest 80 / ally tu, al onih 20 sto su uz Vercija ,koji je po mom misljenju samo za deff koordinaciju dobar, vodili ally nije igralo..
    Pogledaj malo:
    Boogieman - uvijek najsitnije detalje obavljao,sto jest jest najinteligentniji lik u ally bio
    Almira i Cupavi-off vodili
    AnV-isto off koordinator
    Jastreba su otjerali, al on ne bi nikad otiso sam iz SP .. Tu onda nabrojis neke kljucne igrace tipa : NODI,DocNN,Panter,Exe,Lucifera vise nema nego sto ima,JZ,Medjednik,.. Da ne nabrajam..
    Nadam se da razumijes,clanovi su ured isti ali ne i vodjstvo u kojem sam ajmo reci bio i ja...
    Btw koji ti je nick ovdje.
    :southpark: Ex Ba3- Krcko Bax- Pertla

Korisnik PRAVNIK's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bendeho Pogledaj komentar
    Nemoj tako,dobri su to igraci.. I jest 80 / ally tu, al onih 20 sto su uz Vercija ,koji je po mom misljenju samo za deff koordinaciju dobar, vodili ally nije igralo..
    Pogledaj malo:
    Boogieman - uvijek najsitnije detalje obavljao,sto jest jest najinteligentniji lik u ally bio
    Almira i Cupavi-off vodili
    AnV-isto off koordinator
    Jastreba su otjerali, al on ne bi nikad otiso sam iz SP .. Tu onda nabrojis neke kljucne igrace tipa : NODI,DocNN,Panter,Exe,Lucifera vise nema nego sto ima,JZ,Medjednik,.. Da ne nabrajam..
    Nadam se da razumijes,clanovi su ured isti ali ne i vodjstvo u kojem sam ajmo reci bio i ja...
    Btw koji ti je nick ovdje.
    A znas sto nema Lucifera? bio je toliko hrabar da je katao sporedna sela , pa smo ga upecali na teutonicu, nakon cega smo nulirali tog lucifera
    A verci za deff hahahahahaha(dobro je kordinirao deffom po sp,tako da smo uspjeli svaku metu skatati na 0) pa taj naklika 12k offa to mu je plafon
    Belek,Turkey

Korisnik _Krcko_'s Avatar
    Registrovan
    Dec 2009

Uobičajeno

http://travian-reports.net/ba/report/71540a6a571

Branitelj sedmice
    Nr. Igrač Bodovi
    1. chipsy! 1486
    2. Melanholičar 799
    3. sarajlic 715
    4. Insomnia 674
    5. wayne 449
    6. bojc85 305
    7. Viking 295
    8. jumper 279
    9. Fastfire 250
    10. besco40 213

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2011

Uobičajeno

Kao sto rekoh i tebi sinoc ovo je bila sprdancija za misa a skato bi ga ovako bez sa 20 kata da se vi niste umjesali...