Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 62

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

Citat Citat od ViPeR_Bl Pogledaj komentar
    ZZZZ za raju daj imal kakvoga rokanja ovdje ili se pucamo onako bez ovaj server

koliko vidim ovi r simaju, a moji (bzb) i legion kao nesto laganini rokaju! XD
    Thor-BZB

Korisnik weird00's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od barinho Pogledaj komentar
    koliko vidim ovi r simaju, a moji (bzb) i legion kao nesto laganini rokaju! XD
    Jooj moj ti, da znas da si u pravu :mojati:, al mi iz R-a smo zato super organizovani :vegeta:. Svaki dan imamo tematske veceri. Veceras cemo raspravljati o strategijama u razvoju pletenja i vjestine heklanja. A tek za sutra se planira ozbiljna diskusija na temu sim city-a, pa bi ovom prilikom voljela, u ime nasih saveza, da tebe kao kompetentnu osobu pozovem da nam odrzis jedno predavanje :diploma:. Nadam se tvom skorom i pozitivnom odgovoru :shy:.
    ba 5 (2012/2013) - A.J.V.A.R.; ba 2 (2012/2013) - voodoo :music:

Uobičajeno

Slažem sa sa voodoo, evo recimo ja sam naučio plesti priglavke i pape i to sa manjim utroskom vunice.:shy: Nemojte misliti da mi iz R nista ne radimo, spremamo se za zime, jer ce u ovom serveru najzanimljivije biti u zimu, a tada vojska bez vuneni čarapa ne može dobro ratovati.
    sv. đorđe ba4

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

Citat Citat od weird00 Pogledaj komentar
    Jooj moj ti, da znas da si u pravu :mojati:, al mi iz R-a smo zato super organizovani :vegeta:. Svaki dan imamo tematske veceri. Veceras cemo raspravljati o strategijama u razvoju pletenja i vjestine heklanja. A tek za sutra se planira ozbiljna diskusija na temu sim city-a, pa bi ovom prilikom voljela, u ime nasih saveza, da tebe kao kompetentnu osobu pozovem da nam odrzis jedno predavanje :diploma:. Nadam se tvom skorom i pozitivnom odgovoru :shy:.

haha, o heklanju bi i mogao odrzati predavanje, ali vi imate kompetetnije osobe u vezi sim citanja tako da sam ja beba za njih XD
    Thor-BZB

Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Sklopise se neki NNP-ovi :asko:... Sta li ce sad biti? Glasno se pitam kako nam saigraci iz BZB reaguju, cujem iz pouzdanih izvora da na nivou saveza planiraju promjenu imena u OBZB (Ostaćemo Bez Zuba Braćo) :bup:...

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2011

Uobičajeno

woooooooooooooooooooooooooooouw stvarno ste močni,10 saveza skupa protiv 3, čak bi rekao da ste neustrašivi i vrlo hrabri
    masni burek

Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Tatica Pogledaj komentar
    woooooooooooooooooooooooooooouw stvarno ste močni,10 saveza skupa protiv 3, čak bi rekao da ste neustrašivi i vrlo hrabri
    Hmmm... slaba ti racunica: nije bas 10 na 3, jesi li se ti to toliko uplasio da i duplo vidis neke ally :haha:? A Travijan je strategijska igrica, a vasa (BZB-a) strategija je za sada 0 bambija :sipak:.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2011

Uobičajeno

užasno sam se uplašio, mislim da je ovaj nap pokazatelj nečijeg straha ali ne našeg. nema potrebe za nekim omalovažavanjima samo sam očekivao da će biti ravnopravan rat sa 3 strane bar dok se ne uzmu artevi al dobro, i ovako će bit zanimljivo i očekujem dobar fajt makar je server sam po sebi daleko nadosadniji koji sam do sad igrao,nijedna koalicija nije do sad ništa pokazala osim par offera u individualnim akcijama

lp
    masni burek

Korisnik Antix's Avatar
    Registrovan
    Jun 2010

Cool Posjeta starom drustvu !

Vidim na serveru nista novo ... forum standardno u zivotu drzi nekoliko optimista.

pozdrav za sve od Antix - a ...:kava:
    Last edited by Antix; 26.08.11 at 00:26.
    exex ba4 Antix rs4 NewAntix ba4 litlleA ba1litlleA rs1​litlleA

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

Citat Citat od weird00 Pogledaj komentar
    Sklopise se neki NNP-ovi :asko:... Sta li ce sad biti? Glasno se pitam kako nam saigraci iz BZB reaguju, cujem iz pouzdanih izvora da na nivou saveza planiraju promjenu imena u OBZB (Ostaćemo Bez Zuba Braćo) :bup:...
    hahahaa, pa da se bojimo miseva nosili bi macke sa sobom XD, sta reci na vasu sramotu mi se mozemo i s kolicinom nositi, jer 90% igraca na serveru ne znaju igrati!
    Thor-BZB