Stranica 42 od 86 PrvaPrva ... 32404142434452 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 411 do 420 od 854

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Banned
    Registrovan
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sabanezi Pogledaj komentar
    @BMW - Agricola acc nije bio u spin od pocetka servera pa ni na kraju,.. nit smo htjeli da se WW ally zove nekako da ima veze s spin, jednostavno deffali i ja ga klikao s Niggerom.
    Sjeti se: da smo Vam taj server prolazili kroz sela ko krave kroz kukuruze, da je isti ZDRPI bio s SPIN na NNP na +/+ nismo se dirali - ne znam sto ?! - da ga je Bounty izradio - a mogao je osvojiti server - da smo mi to dali
    Sjeti se da Vas je zdrpi zvao iduci bax da igrate protiv njega - zvao vas po forumu al ste sutili ko zaliveni ?!
    I naravno sjeti se, da sam Vam svirao a vi plesali ( da sam vas zahebo da sam off poslao ) da bi server zavrsio 2 dana pred novu godinu - IMAMO MI RL ? A ti ? ccc
    brate ne moras se osvrcat na to nisu vrijedni nikakvog komentara
    5 dana je zdrpi stojo na 94 trazio deff od bonty da nastavi dalje dobio je ne znam mislim 2 falange..

da bi na kraju od nas dobio deff da okonca vec dosta oduzen server..
    a tokom igre se zna ko mu je pomago i znao je gdje se moze obratit za pomoc uvijek
    sto se isto odnosilo i na mene sa njegove strane

toliko o tome
    Niger

ps:cujem da ce do jutra bmw na 0 i da ce mu se probit deff u ww.u ili ce ga neko povuci ?
    mislim prica se po carsiji svasta
    Last edited by Niger-Team; 07.04.12 at 21:28.

Korisnik sabanezi's Avatar
    Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Niger-Team Pogledaj komentar
    brate nemoras se osvrcat na to nisu vrijedni nikakvog komentara
    5 dana je zdrpi stojo na 94 trazio deff od bonty da nastavi dalje dobio je neznam mislim 2 falange..

a tokom igre se zna ko mu je pomago i znao je gdje se moze obratit za pomoc uvijek

toliko o tome
    Niger

ps:cujem da ce do jutra bmw na 0 i da ce mu se probit deff u ww.u ili ce ga neko povuci ?
    Boli - poraz - pa kakav god to bio.

Od ovako finog servera, tu i tamo zanimljivog, opet kako kome, napravi se tolika prasina da ono - hbt jel im stalo do te pobjede da IH PUSTIMO ?!? Kao da nam igra ulogu BAŠ TOLIKO da pobjedimo, pa nije nam od glavu hbt.. što se vidi po igracima...

Svejedno, saljite te offove na acc GuZZa, bombardujte opet sa 3-5 mil offa, imate ga jos, i sta ?? Dosli smo igrai nismo dosli moliti nekog da nam da da pobjedimo! A ko ce to biti, biti ce i to je to.. Cestike i razlaz, i vala, vrijeme je da se stane s igrom - valjda

:razmislja:
    http://www.youtube.com/watch?v=MELkCeYwIcY - ѕριη® & Karam.BA

Uobičajeno

Boli - poraz - pa kakav god to bio.

Od ovako finog servera, tu i tamo zanimljivog, opet kako kome, napravi se tolika prasina da ono - hbt jel im stalo do te pobjede da IH PUSTIMO ?!? Kao da nam igra ulogu BAŠ TOLIKO da pobjedimo, pa nije nam od glavu hbt.. što se vidi po igracima...

Svejedno, saljite te offove na acc GuZZa, bombardujte opet sa 3-5 mil offa, imate ga jos, i sta ?? Dosli smo igrai nismo dosli moliti nekog da nam da da pobjedimo! A ko ce to biti, biti ce i to je to.. Cestike i razlaz, i vala, vrijeme je da se stane s igrom - valjda

:razmislja:
    ma ne boli ba makar mene to ne boli nezz vas?

Citat Citat od Niger-Team Pogledaj komentar
    brate ne moras se osvrcat na to nisu vrijedni nikakvog komentara
    5 dana je zdrpi stojo na 94 trazio deff od bonty da nastavi dalje dobio je ne znam mislim 2 falange..

toliko o tome
    Niger

nemorate slati napad pocrkat ce sve heehe kako je krenulo

a za stanje kod bounty ja nezz samo smo imali saradnju i nismo slali napade a 10-ak ofova je ostalo

Nemoj pisati više postova za redom! Koristi opciju izmeni/edit.
    -Dr. Zoidberg
    Last edited by MOD_Dr. Zoidberg; 08.04.12 at 01:32. Razlog: 2 posta za redom

Banned
    Registrovan
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od trtmrtsmrt Pogledaj komentar

a za stanje kod bounty ja nezz samo smo imali saradnju i nismo slali napade a 10-ak ofova je ostalo
    onda ni necemo slati hehehe

a ovo sa zdrpijem
    kazes imali suradnju sa bontyem ja je nisam vidio oznacenu
    ali da budem iskren sve se vidilo kad ste krenuli po planove
    samo kako ste kasnije prosli mislim da je pola vasih ww sela se praznilo ti si cak pao preko zida
    uglavnom necemo o tome mogli bi do sutra pricat

Korisnik Naserovac's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

nemozeeeeeeeeeeeee nedam ne ide to tako

@sabanezi nemoze se ovaj server jos zavrsiti rekao je kula hoce da 1.maj doceka na acc-u tako da nema klikati na 100-ku ajmo mu ispuniti tu zelju
    a i ja opet krenuo pravim off tak da cekaj moram te prestici u top napadacima znas da smo se kladili ko bude losiji na rang listi casti flasom jegera
    Last edited by Naserovac; 07.04.12 at 22:08. Razlog: je taj da guzza samo zove cure kod njega a mene nece da zove :(
    Ne igram travian ne peglaj.... al da se nikad ne zaboravi sjecas li se debinih sela :brao2:

Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

ma ne boli ba makar mene to ne boli nezz vas?
    Mene ne boli nista,. taj server se izigrao, ne 1x prosao kroz Vaš WW, oteo planova, off sela, offova u putu, katao uzivao,.. jednostavno naigrao se s rajom taj server. A taj server ako se sjecas, bili ste svi koalicija, a spineri su bili u 10 saveza sa po 5 igraca, do predkraj kad se formirao SPIN. Ali su vise ucinili od bilo koga. Pa i onda Nigger i ja, slomili sve sto je bilo moguce.. Svakako zasluzena pobjeda, pa bila za 5 dana il isti taj dan.

Ostalo je i nama 10-tine istih, pa i oni koji su sa 200 200 se vracali iz vasih WW sela jer niste znali koji bi prvo deffali.. I danas dan mi se javljaju ljudi i zezaju da nikad vise s mnom igrati nece jer uvijek im ostane off ziv.

I nije bounty tema nego zdrpi,.. s njim niste imali NNP. I pred sami kraj je presao kod doticnog u savez, s kojim se dogovorio da ga zadeffa da izadje na 100, ali je Bounty previse pohlepan i sebican bio pa je htio da ON pobjedi, i naravno - NIJE JER MI TO NISMO DOPUSTILI. Server bio prosao... I btw, u tvom WW nije 1x crkavao deff, nego vise puta.. al kod mene - nece - makar ne spavao danima, pa pobjedili ili izgubili - deff je savezni i red ga je hraniti :pusa: i uzivajte u prepucavanjima, omalozavanjima, spletkama, psovkama, prebacivajuci krivicu s jedne na drugu stranu,. itd... itd... Kako vec Emili rece,.. da ste bili u toj prilici isto bi uradili - PA I PRVI JA, ali nisam - mozda nazalost, jer bi barem se javio nekom i zamolio da posalje zito u WW jer vam crkaje isti, pa vam TU na forumu - krv pio jer vam krepaje isti - kako i vi mene - nekad - prozivate

I ta rasprava za mene - zavrsena.

ps: Sado - koliko raje zna tvoj pass na serveru - koliko puta si dao pass raji ?? Zapitaj se malo

SVIM KATOLICIMA, OD SRCA, SRETAN USKRS, DA GA PROVEDETE S VASIM NAJBLIZIM, U SRECI I VESELJU.:praznik::zivio:

GuZZa

Uobičajeno

nema bountija da vam potvrdi sve mozete pricati sta hocete al ima niger nek kaze da je slago damira truta da je poslo napad na ZDRPI WW pa damir vjerovo al ovo je igra ko kome uvali guzza nemoj tita ti ti prodavat postenje ima ljudi sto te znaju dobro

a sto se tice pasa ako hoces i ti dat cu ti pa da onda netrudis se previse jer jedina cista pobjeda vam je uz dojavu kad ste igrali ovo sve je bilo muljaze spijunaze i lopovlika

smo jos niko od vas nije sknoto da sam ja tu iz zezancije i ti meni da das pas ja ti zla ne bi ucinio to se raspitaj dobro kod ljudi sto mene znaju pusti gluposti vise i gledaj dostojno ovo da privedes krajupa ko god da izade na 100
    ...

Nemoj citirati duge postove u celosti jer se tako otežava preglednost teme. Umesto toga, izbriši poruku između [QUOTE] BB-kodova ili citiraj samo deo posta na koji odgovaraš.
    -Dr. Zoidberg
    Last edited by MOD_Dr. Zoidberg; 08.04.12 at 01:35. Razlog: Predug citat

Uobičajeno

nema bountija da vam potvrdi sve mozete pricati sta hocete al ima niger nek kaze da je slago damira truta da je poslo napad na ZDRPI WW pa damir vjerovo al ovo je igra ko kome uvali guzza nemoj tita ti ti prodavat postenje ima ljudi sto te znaju dobro

a sto se tice pasa ako hoces i ti dat cu ti pa da onda netrudis se previse jer jedina cista pobjeda vam je uz dojavu kad ste igrali ovo sve je bilo muljaze spijunaze i lopovlika

smo jos niko od vas nije sknoto da sam ja tu iz zezancije i ti meni da das pas ja ti zla ne bi ucinio to se raspitaj dobro kod ljudi sto mene znaju pusti gluposti vise i gledaj dostojno ovo da privedes krajupa ko god da izade na 100
    Nema Mirka, ali ja sam tu. Ja sam tada bio u Orthodoxu, i čitao sam Mirkove MM poruke. On je napisao, da kada se njegov WW sruši, sav deff će se povući i poslati u drugi WW. Također je on nagovarao ZDRPI-a da pređe k njemu u savez da bi SPIN morao rušiti ZDRPI-jev WW, jer je NO NAME dao riječ da njihovi offovi neće krenuti na naše WW-e.

Nakon što su nam srušili WW, deff je ostao i samo se nešto čekalo. Mi smo i dalje hranili minus i nije nitko više spomenuo nikakvu selidbu deffa. Nakon par dana, ZDRPI je počeo graditi dalje WW, i došao je do 97-98, svi smo gledali da li je kraj, ili će ga netko rušiti. Mirko je bio uvjeren da nije kraj, i napisao nam je da se još ima dosta za igrati, a te iste noći je ZDRPI sagradio WW na 100 tako što je prešao u koalicju SPIN-a.

...
    Kad GuZZa zasvira, mi zaplešemo. Kad GuZZa zasvira duricevo off selo, mi otplešemo sa deffom tamo. Kad GuZZa zasvira, selo sa planom, mi plešemo prema tom selu. Drugim riječima, kad GuZZa svira, mi plešemo !

Pa evo GuZZa brate, da i ja jednu zasviram za tebe :

http://www.youtube.com/watch?v=M932n1aZanA

SRETAN USKRS SVIMA KOJI GA SLAVE !

Nemoj citirati duge postove u celosti jer se tako otežava preglednost teme. Umesto toga, izbriši poruku između [QUOTE] BB-kodova ili citiraj samo deo posta na koji odgovaraš.
    -Dr. Zoidberg
    Last edited by MOD_Dr. Zoidberg; 08.04.12 at 01:37. Razlog: Predug citat
    Op, hop i LooL , ... , samo opusteno

Uobičajeno

Tema je privremeno zaključana. Molim vas za strpljenje. Hvala.

Naknadno dodato
    :

Tema je ponovo otključana. Molim vas da ne pišete više postova za redom, već da koristite opciju izmeni/edit. Takođe,
    predugi citati narušavaju preglednost teme. Zbog toga bi trebalo da izbrišete sadržaj takvih citata u celosti ili da ostavite samo deo citiranog teksta na koji se vaš post odnosi.
    Last edited by MOD_Dr. Zoidberg; 08.04.12 at 01:41. Razlog: Tema je otključana

Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od frajer>sve znam :) Pogledaj komentar
    Nema Mirka, ali ja sam tu. Ja sam tada bio u Orthodoxu, i čitao sam Mirkove MM poruke. On je napisao, da kada se njegov WW sruši, sav deff će se povući i poslati u drugi WW.
    Hajde da se lažemo Ako je server završio 1-2 dana pred novu godinu (2010/11) cini mi se cak da je to bio 31.12.2010. godine,.. pogledaj - http://travianbox.com/

http://4travian.org/log/c2a54468fc8e...45ac7a45b60045
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620...98814f888b0ed8

Kada su ga Mlinar & Komodo srusili na 0 (22.12.2010) - zašto nije prebacio deff Zdrpiju u narednih 5 dana?

Hajde sine, ti si mi ovako pametna osoba il pak to želiš da budeš, ali te sjećanje ne služi dobro kao mene !?

Ne, nije ga prebacio, nego je pokusavao opet da ga klika pa su ga - Utvara & Stiffmeister (27.12.10) skatali:

Od Utvare log ne radi (arhiva) al radi od stiffmeister: http://4travian.org/log/e3e24be6806d...608125349b0cca

Pa ga OPET nije prebacio - i onda sta se desilo - SPIN I PMS ga zadeffali i lik izašao na 100 JER nikome od nas se nije klikalo za novu godinu,.. ali vama jeste jer vi KAO volite klikati WW za novu godinu i hraniti SAMI 10mil deffa, ili koliko je tada bilo minusa kod NAS - 5 mil.

Da se to može, može ako ćeš sjediti u kuci i umjesto slaviti novu godinu, pokupiti passove od 29367297 akaunta, i klikati i hraniti isti, + arhitektu 5x + plan selo. Ali izvini ja imam RL i nijedna igrica me neće natjerati da novu godinu sjedim u kući za računarom i klikam WW - MOŽEŠ MISLITI - toliki sam frik da bih klikao WW za novu godinu ??? Haloooooooooooo idi liječi se

Žao mi je, ako sam ti previse argumenata dao, mogao si i bolje ali - nisi. Nisi iz razloga JER JA SVE ŠEME ZNAM a TI si samo bio obavješten onoliko koliko je potrebno to bilo - jer si bio samo pijun s kojim je MIRKO upravljao

I naravno, fali tu jos logova na kojima je bounty isao na 0, jer sam ih imao i viska(offova), a on mi bio mio :jede:

Laka noć baxeru, ljubi te brat - mwaaaaaaaaaaaah klocko

Ide spin na 100 al dok Damir ubaci svoj deff I onda ce SP i SPIN pobjediti, a vi - sta mislis - :smijeh::smijeh::smijeh::smijeh::smijeh:

Zivi bili

GuZZa

PS: Marko de mi 1k golda zafalilo bratu :*

:mudrac:

http://www.youtube.com/watch?v=rKAn1HvmRXM Zapleši s mnom srećo :shy:
    Last edited by sabanezi; 08.04.12 at 03:20. Razlog: Hoću da plešem s srećom <3