Stranica 1 od 15 12311 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 148

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Ovdje možete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma i općim pravilima igre, svako odstupanje od istih će biti kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.
    §1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.
    Logovo (borbene izveštaje) je dozvoljeno objavljivati u ovoj temi, ali je preporučljivo da se to ipak čini u temi "Borbeni izveštaji".

Korisnik XTR's Avatar
    Registrovan
    Jul 2009

Uobičajeno

sta je sa ovim serverom igral iko, proslo vec fina vremena od pocetka niko nista, kako vidim za sada jedino TATTOO, ko organizovano dosla na serer, ostalih nigdje, valjda se cuvaju da iznenade
    Zene su zakon, volim rupe u zakonu.............

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2012

Uobičajeno

Ja sam osnivac TATTOO™ i zasad smo najaci na serveru nema drugih ozbiljnih saveza ovi nece uspjeti 3 nedelje ja bi volio da dodje neka jaca alijansa nmg vise da pljackam ove slabije igrace ne vjerujem da ce SK dolaziti imaju posla na ba1

poz..

Korisnik XTR's Avatar
    Registrovan
    Jul 2009

Uobičajeno

jel vi iz tatto idete na brojnost clanova ally ( glavne i wingova) pa mislite da vam niko nista nemoze pms, tnt i jos par ally ce se pojaviti kako budu dolazile prve kate a i vas broj ce se isto smanjivati, koliko god da vi pljackali i vi imate farmi po svim wingovimaa

Korisnik ivan's Avatar
    Registrovan
    Jun 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Eufrat Pogledaj komentar
    Ja sam osnivac TATTOO™ i zasad smo najaci na serveru nema drugih ozbiljnih saveza ovi nece uspjeti 3 nedelje ja bi volio da dodje neka jaca alijansa nmg vise da pljackam ove slabije igrace ne vjerujem da ce SK dolaziti imaju posla na ba1

poz..
    hahah cuj najaci a po cemu to pogledaj malo nasu statistiku ko je najaci napadac branioc i pljackas na serveru TNT no1: jest da vas ima puno al zato imamo koga farmat:lol2:

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2012

Uobičajeno

PMS , TNT ce se raspasti nece oni dugo izdrzati pa gledaj ove iz TNT primaju clanove sa svakih kordinata pa dje to ima? TATTOO© je glavna alijansa a ostali su wingovi , nece se smanjivati broj nasih igraca jer ko napusti savez postaje moja farma a do sad su u mom wingu svi slozni svi (stvarno svi salju push i deff) sto je dobro

Ja jedino svatam ozbiljno savez reBorn bice nesta od njih i na ovom serveru ... nema farma u TATTOO neki su pokusali da naprave farme od nasih igraca ali smo ih lijepo ugostili...

Ne zurimo sa saradnjama dobili smo mnoge ponude ali smo odbili koji savez izdrzi do artefakata i bude na nasim kordinatama s njim cemo imati saradnju... ne trebaju nam saradje sa savezima koji ce se raspasti u 3 nedelji servera.

Korisnik XTR's Avatar
    Registrovan
    Jul 2009

Uobičajeno

1"Ja jedino svatam ozbiljno savez reBorn bice nesta od njih i na ovom serveru ... nema farma u TATTOO neki su pokusali da naprave farme od nasih igraca ali smo ih lijepo ugostili..."

heheh umrem ti od smijeha pa pola te vase prve ally mi je farma vidim i yankee-ja ste izbacili iz ally sto mi je farma i jos niko ni heroja nije poslao da mi mozda uhvati off

2:"Ne zurimo sa saradnjama dobili smo mnoge ponude ali smo odbili koji savez izdrzi do artefakata i bude na nasim kordinatama s njim cemo imati saradnju..."

vidis da ste mrtvi poperi cuj imati saradnju sa ally koja je na vasim koord hehhehehhe kakav je ovo postao travian, sim city hhehehhe

eufrat moze li nick ingame jer si ti osnivac ally il je doslo do zabune posto kazes da je TATTOO© glavna ally a ti si u TATTOO™, koja je sad glavna ally a koja wing hehhe valjda je osnivac u glavnoj ally??? il sam se ja bas zajebo

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2012

Uobičajeno

Brate nisi dobro svatio mi smo dobri sa alijansom ET pa mozda pocnemo saradnju sa njima iako su na nasim kordinatama a ostale cemo brisati.

Ne branimo svakog igraca nemam ja koristi ako odbranim igraca yankee a pustim igraca koji ce posle biti mnogo dobar sa 20k vojske , odbranili smo dosta igraca vezir , ne0 , Ultras

Poperi jesmo za sad ali polako ovo je tek pocetak najaci igraci su u TATTOO© tamo igraju nasi igraci sa ba3.

TATTOO© je glavna alijansa a ostali su wingovi zar je to tesko svatiti Osnivac TATTOO-a je Deni i igra u glavnoj alijansi.

ja samo govorim kako cemo igrati i tako to ali Deni je sef i na ba2 i ba3

nick mi je isti ko na forumu

Korisnik Freak's Avatar
    Registrovan
    Apr 2012

Uobičajeno Respect

Šta mislite o alijansi Respect?

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2012

Uobičajeno

Za sad ne mozemo nista da kazemo ne znam njihove igrace dobro im ide ali mislim da ce se brzo raspasti jer jaki savezi igraju sami na pocetku ko OLOSI na ba3