Stranica 10 od 135 PrvaPrva ... 891011122060110 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 91 do 100 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

evo moje njive
    http://prntscr.com/8kdv64

sada cekam ljubomorne ljude da krenu sa kritikama
    If you are really good at something you don’t have to brag about it yourself. Other people will do that for you-Anonimni mudrac :mudrac:
    Troll bio troll ostao

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

na ovom baxu kao da igraju sve neki nepismeni?
    ne možeš kupiti niti ijednu knjigu kolika je gužva oko njih.
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Kolarski Pogledaj komentar
    Hoce biti neki log nesto, ili ce ovi vanzemaljci samo da popaju i dizu njive na 20 ?

evo moje njive
    http://prntscr.com/8kdv64

sada cekam ljubomorne ljude da krenu sa kritikama
    Druze daj da posaljem heroja i 100 konja da ti razduzim ja sad sve to da se ne patis...

A sto se tice 4 sela kuku lele za sve pocevsi od 3 coveka na nalogu preko multica i svega ostalog pa vi svi komplet morate na obuku, cujem sutra preko dana neko izvlaci i 5to selo sta cete onda reci.

P.S: Kolarski ne dao bog da skucas tih 7000 bataka ti si propao covek mozes samo da se gasis.
    Last edited by Ann1; 26.09.15 at 00:09.

Korisnik Kolarski's Avatar
    Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Ann1 Pogledaj komentar
    Druze daj da posaljem heroja i 100 konja da ti razduzim ja sad sve to da se ne patis...

A sto se tice 4 sela kuku lele za sve pocevsi od 3 coveka na nalogu preko multica i svega ostalog pa vi svi komplet morate na obuku, cujem sutra preko dana neko izvlaci i 5to selo sta cete onda reci.

P.S: Kolarski ne dao bog da skucas tih 7000 bataka ti si propao covek mozes samo da se gasis.
    ma kaki nemate vi mnogo vecu proizvodnju od mene i mi danas radim cetvrto, to sto vi goldate ko ludi to je vasa stvar, inace sve te heroje sto mogu da pobiju bate posaljite ih uvek ima saveznicnog deffa koji ceka na iste.

Ae uzdravlje ovaj forum je sveden samo na vredjanje drugig od 100 postova ni jedan noramal link nije okacen, mada ni nije ni cudo kada se samo popa kod vas, kaciti vase njive na 15 je dosadno....
    bax noName

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

ma kaki nemate vi mnogo vecu proizvodnju od mene i mi danas radim cetvrto, to sto vi goldate ko ludi to je vasa stvar, inace sve te heroje sto mogu da pobiju bate posaljite ih uvek ima saveznicnog deffa koji ceka na iste.

Ae uzdravlje ovaj forum je sveden samo na vredjanje drugig od 100 postova ni jedan noramal link nije okacen, mada ni nije ni cudo kada se samo popa kod vas, kaciti vase njive na 15 je dosadno....
    Sta ces sirotinja nemamo mi ni 30k produkciju ukupno u svim selima to je taktika sto vise sela a produkcije nigde. A ne znam sto si se nasao uvredjenim? Bice logova bice

Uobičajeno

Jesi razmisljao da nismo svi istih interesovanja, nas bas briga koliko si ti opljackao od neke farme... Vidis dokle si ti dogurao... tako da konkretno nesto postavi log ovo je smjesno jesi uhvatio kome kakve batine? To je car pocetka ako te bas interesuje, ili jesi skatao koga vec?

Korisnik dragan89's Avatar
    Registrovan
    Apr 2014

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    dzabe ti "3 svetska jezika" kad ni na jednom ne mozes goldera da nadjes, i ti bi ih prvi imo na 15 samo da neko hoce da odrijesi kesu malo.

a sto se tice foruma, ovaj dio i jeste predvidjen za vrijedanje, samo ime mu govori "trenutno stanje na serveru", a trenutno stanje je mi vrh vi gowno

a za logove imas podforum logovi, ako jos nisi upratio...

p.s.
    jel dosadno tim batinama da posaljemo Dragana da ih obidje malo
    Nego Sale reci ti nama koliko godina imas ako nije tajna, onako cisto da znamo da li si isao u skolu ili ne.
    ps: sta bi sa vase saradnje, samo sklonista rokaju, 10k u prvim selima, sva sreca pa jedno skloniste 2k.

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

18 Dragane, 1.godina fakulteta inace.

Za saradnje se obrati direktoru, nije mi u opisu posla
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik dragan89's Avatar
    Registrovan
    Apr 2014

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    18 Dragane, 1.godina fakulteta inace.

Za saradnje se obrati direktoru, nije mi u opisu posla
    Jel ti to niger daje stipendiju pa da ovde malo vredjas il' ti to sam sebi dao oduska?

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Naravno da Niger stipendira, zar nisi znao?

Koji si nalog inace? Dva servera si na forumu a na mapi te nisam nasao...
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong