Stranica 104 od 135 PrvaPrva ... 45494102103104105106114 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,031 do 1,040 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od atila. Pogledaj komentar
    Zamolicemo doktora Gibraltar1975 da uspostavi dijagnozu
    evo mogu i ja da postavim dijagnozu: DARIO PUKO SI
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Uobičajeno

ATTENTION TO LONG TO READ!
    (samo uzimam svoju dozu "fiks-a" travianom)

Citat Citat od Gibraltar1975 Pogledaj komentar
    Ma niiije bolan Ajvaz,kakvi to,ne razumijemo mi tu taktiku.Nisi ti procito nikad knjigu VELIKE TAJNE TRAVIANA,u kojoj ima raznih taktika i poteza,ali to je toliko tajanstvena knjiga da nikad niko nije mogo doc do nje,a kamol procitat sta.E cuo sam da je ta knjiga kod G saveza i da su to oni sve proucili i mi sad samo migamo i gledamo sta oni rade,kako primjenjuju tu taktiku koji samo oni razumiju.A mi svi u cudu ono blenuli i jaoooo....Alo ba teritorijalci..Ajvaz rece sve,nema sta dodat
    -G- kada je saznao da postoji sveta GLIPNA u igri i da vise nema nacina da joj se suprostavi jer su odredjeni ljudi preuzeli pravo na nju i dugi niz godina je koriste a da nisu sankcionisani, morali su da sve svoje napore uloze u pronalazak tajanstvene knjige koja moze da parira GLIPNI. A to je preduslov za tajanstvenu knjigu, moras igrati 5-7 godina stalozeno bez presije da bi se prosvetlio i uspeo da shvatis sta knjiga govori.

I naravno konstatacija: -G- alijansa je bas bas dugi period godina tu, sada kakva im je ekipa kakvi su igraci stvarno nemam predstave jer moje znanje o njima je da nisu neki presudan faktor nikada bili pa su stvarno bili ispod radara tako da dok god nisu mjenjali svoj stil igre nije bilo potrebe ulaziti dublje i gubiti vrijeme pored ostalih stvari. Skontao sam da ljudi igraju svoga gusta radi, jer bas dugi niz godina su uvjek tu pretezno se izoluju negde da nemaju nekog specijalnog dodira sa serverom. Tako da je procena bila da su to verovatno malo stariji ljudi , koji vole browser igrice da klikaju ali nemaju oni vremena da se upustaju u neke borbe i stvari koje zahtevaju ogromnu kolicinu vremena utrosenog = ljudi klikaju svoga cejfa radi, nemaju bas komplekse da moraju da izvuku neke monstrumske offove, da uzmu server, da naklikaju 150sela vidi se da ne pate od toga. To su igraci koji iz godine u godinu su se razvijali i unapredjivali svoje naloge i svoju igru od slabijih naloga sledeci server bi se opet okupili i razvili bi nalog bolje i zato su i tu jer svaki put malo vise naprave razviju svoju igru itd itd... Pri kraju servera se aktiviraju da utrose to sto imaju, tako sto popricaju sa nekom od gradjevinskih strana i iznesu sa cim raspolazu i priklone se nekome da odrade dio posla koji oni mogu da ispostuju. Tako sto posalju deff u WW ili napasce WW u nekom napadu... u principu obecaju ono sto mogu da ispostuju i to je to. Tako da mislim da ne vidim razloga da se uopste kudi necija igra jer oni takodje igraju cejfa radi. I mislim da je to sasvim dovoljno ako je ova moja konstatacija ispravna, to moze potvrditi ili opovrgnuti npr. ovaj elvir... Do sada ga nikada nisam citao , ali izvukao ga je neko iz dubokog sna sa onom slikom i markiranim Jeeday-em iz G ally. Pa dosao da vidi koji je razlog : A razlog ti je prijatelju, ovima dosadno izbacuju naloge iz top 20, koji nisu sa njima cisto estetski da im se svidja tabela. Nemaju pametnijeg posla pa moraju se necim zanimati ostatak servera pa traze tako bilo sta da se radi jer ostali igraci ne pruzaju im nista drugo.

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    evo mogu i ja da postavim dijagnozu: DARIO PUKO SI
    molim nezainteresirane strane da se ne petljaju u prepisku na forumu. dakle, sale, oooodbij.

p.s.
    pjesma je za matu zvanog kawasaki i ostale koji su ovaj server nesebično pomagali naš savez.
    nisu štedjeli, klikali su mjesecima resursna polja, sklade i silose, da bi mi imali resurse.
    u ime svih nas, hvala im.

p.s.s.
    mate, volimo te. :love5::love5:
    Last edited by dgalovac; 18.11.15 at 13:17.
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno Pozz

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    ATTENTION TO LONG TO READ!
    (samo uzimam svoju dozu "fiks-a" travianom)

-G- kada je saznao da postoji sveta GLIPNA u igri i da vise nema nacina da joj se suprostavi jer su odredjeni ljudi preuzeli pravo na nju i dugi niz godina je koriste a da nisu sankcionisani, morali su da sve svoje napore uloze u pronalazak tajanstvene knjige koja moze da parira GLIPNI. A to je preduslov za tajanstvenu knjigu, moras igrati 5-7 godina stalozeno bez presije da bi se prosvetlio i uspeo da shvatis sta knjiga govori.

I naravno konstatacija: -G- alijansa je bas bas dugi period godina tu, sada kakva im je ekipa kakvi su igraci stvarno nemam predstave jer moje znanje o njima je da nisu neki presudan faktor nikada bili pa su stvarno bili ispod radara tako da dok god nisu mjenjali svoj stil igre nije bilo potrebe ulaziti dublje i gubiti vrijeme pored ostalih stvari. Skontao sam da ljudi igraju svoga gusta radi, jer bas dugi niz godina su uvjek tu pretezno se izoluju negde da nemaju nekog specijalnog dodira sa serverom. Tako da je procena bila da su to verovatno malo stariji ljudi , koji vole browser igrice da klikaju ali nemaju oni vremena da se upustaju u neke borbe i stvari koje zahtevaju ogromnu kolicinu vremena utrosenog = ljudi klikaju svoga cejfa radi, nemaju bas komplekse da moraju da izvuku neke monstrumske offove, da uzmu server, da naklikaju 150sela vidi se da ne pate od toga. To su igraci koji iz godine u godinu su se razvijali i unapredjivali svoje naloge i svoju igru od slabijih naloga sledeci server bi se opet okupili i razvili bi nalog bolje i zato su i tu jer svaki put malo vise naprave razviju svoju igru itd itd... Pri kraju servera se aktiviraju da utrose to sto imaju, tako sto popricaju sa nekom od gradjevinskih strana i iznesu sa cim raspolazu i priklone se nekome da odrade dio posla koji oni mogu da ispostuju. Tako sto posalju deff u WW ili napasce WW u nekom napadu... u principu obecaju ono sto mogu da ispostuju i to je to. Tako da mislim da ne vidim razloga da se uopste kudi necija igra jer oni takodje igraju cejfa radi. I mislim da je to sasvim dovoljno ako je ova moja konstatacija ispravna, to moze potvrditi ili opovrgnuti npr. ovaj elvir... Do sada ga nikada nisam citao , ali izvukao ga je neko iz dubokog sna sa onom slikom i markiranim Jeeday-em iz G ally. Pa dosao da vidi koji je razlog : A razlog ti je prijatelju, ovima dosadno izbacuju naloge iz top 20, koji nisu sa njima cisto estetski da im se svidja tabela. Nemaju pametnijeg posla pa moraju se necim zanimati ostatak servera pa traze tako bilo sta da se radi jer ostali igraci ne pruzaju im nista drugo.
    Pozz prije svega, i zahvaljujem ti na analizi. Lijepo si to objasnio, i najbliže od sviju. A ja sam redovno čitao ovdje bio postove, ali nisam nikad komentarisao, jer ne ulazi mi se u dječja prepucavanja.
    Ako ovaj tvoj post nije sarkastičan, slažem se sa tobom. Ne patimo od kompleksa ko će bolji off izbaciti, nit' ko će više medalja osvojiti. Ipak je ovo igra, ne stvarni život.

Lijep pozdrav

Uobičajeno

Mi nismo ni zafejkali kako treba,a on off odmah poslo da se zakuca,sto je sigurno sigurno je.Bolje se i skucat nego da se upitnici ukazu samo Samo valjda ruke malo zadrhtale pa je zaboravio jednu nulu ukucat pa je to otprilike izgledalo ovako:

http://travian-reports.net/ba/report...15,1029417ce6c

Ali je danas imao popravni(nije ni cudo da je ovaj put dobro utipkao,jer niej bilo fejkove hehe)
    Riddick[LEGIA] VS Slagac strave[SK]
    http://travian-reports.net/ba/report...f2,1033189a134

I nesto usput iz shopping centra BBI
    http://travian-reports.net/ba/report/10332123d81
    http://travian-reports.net/ba/report/10298ad7f88 (I ovdje fine cifre vojske 54321 -12345)

Ugodan nastavak servera.

Korisnik
    Registrovan
    May 2014

Uobičajeno

Hebo me onaj tko me nagovori da igram deff... dosadni ste više sa tim logovima pogasili ste mi sve šta valja od farmi unutar 50 polja, a preti spoori, kako da sada farmam....

Mate, aj digni još koje selo, nećemo te katat

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

E sogore, pa daj pusti ga na miru bar na tom drugom acc, a ne krasti art... pa mislim stvarno ako je promjenio acc neznaci da ga farmas sada i tamo....

Uobičajeno

Dobro ustimani operativci :bup::wutra:

U jednom selu naletjeli na parkiran off na zabranjenom mjestu.A U drugom selu,dozvola za drzanje art-a prehrane je istekla,pa je komisija za prehranu oduzela vlasniku istu.

MaloMiDosadno i BTK[ALIENS] VS sukis [LEGIA]

http://travian-reports.net/ba/report...aa,10342bdb484

Korisnik ajvazdedo's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

A majku mu al nam špijun zeznu druga ripera. Pa kako ga nije stid, tetku li mu Azeminu iz Amerike špijunsku.

Pu na šta je ova igrica spala,špijune,pijune,gadove i smradove.
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8