Stranica 117 od 135 PrvaPrva ... 1767107115116117118119127 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,161 do 1,170 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Druze, ko god da si, ti skontas iz prve sve. A ovi lezihljebovići, treba im čitav dan da jedan dio barem skontaju. Sta bi tek bilo da sam ja neki genijalac, pa da zamrsim poruku, a ne prosječna jedna osoba.
    I pogodio si, htio sam da oslobodim slot.
    Ajde buraz oslobodi slot sebi 3 dana pred kraja servera i deffaj dolinu jos malo bez zida volimo udariti da se gotivimo.

SuperStar★ dojaVa's Avatar
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

[QUOTE=Elvir974;998626]
    Citat Citat od sogy Pogledaj komentar

Napadi su isli vezani. Dok su napadi isli, ja sam rusio neke gradjevine u slucaju da iz drugih sela posalje senatore, da osvoji selo, da ga dočeka prazno, tj. potpuno unisteno. Kažu, ako ukljucis mozak na nekolike sekunde, svakakve se stvari mogu skontati. Uostalom, vi radite puno cudnije stvari, pa vas niko ne komentarise. Mozda to nije zabavno ostalim igracima?
    Možda da ti bilo pametnije da ne uključuješ mozak nakon ovog što si rekao!
    Čitam par puta, sve kontam do mene je al brate izgleda da je do tebe jer si bubnuo takvu glupost da ja nisam čuo za ovo u ovih 8 godina koliko igram travian.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

[QUOTE=dojaVa;998639]

Možda da ti bilo pametnije da ne uključuješ mozak nakon ovog što si rekao!
    Čitam par puta, sve kontam do mene je al brate izgleda da je do tebe jer si bubnuo takvu glupost da ja nisam čuo za ovo u ovih 8 godina koliko igram travian.
    Kao što sam rekao, da nema nas glupih, Vi se pametni ne bi isticali.

LP

Uobičajeno

Citat Citat od Don Zuan Pogledaj komentar
    pa što manje deffa u ww-u imaš kad natari udaraju manje i gubiš...molio bih da ne pišete gluposti..hvala...
    Sta?
    War Machine®

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Legate Hamco Pogledaj komentar
    Sta?
    Kako sta? Cista matematika stavi 10k deff-a i cekaj natare i stavi 1k deff-a i cekaj natare i di ces manje izgubiti? ja nevidim sta je tu cudno...

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Druze, ko god da si, ti skontas iz prve sve. A ovi lezihljebovići, treba im čitav dan da jedan dio barem skontaju. Sta bi tek bilo da sam ja neki genijalac, pa da zamrsim poruku, a ne prosječna jedna osoba.
    boze daj ajde lupetaj jos malo, obruko si se i ne zelis se pomirit s tim, a o kakvom slotu pricas? u ovom dijelu servera si se nasao slot oslobađat ,bajke za djecu pricate
    Troll bio troll ostao

Uobičajeno

ATTENTION TO LONG TO READ!
    I ja raspolazem podacima sa foruma, ne znam dje ko igra ko sta radi koliko je do kraja i slicne stvari ovo je cisto mog cejfa radi !

Nemas ti meni sta da se pravdas, ja pisem ovde cisto dopinga radi posto ne igram vise onda bar da se drognem na suvo
    Toliko sam igrao ovu igru da sam u jednom trenutku sebe ubjedio da sam postao vidovit, a citati ljude stilove igre, sledece poteze, zasto, kako i kada je i bila car ove igre... Jer je to jedini nacin da unapredis svoju igru.
    Na broj telefona 222 333 (tri dvojcice tri trojcice) gatam sudbine, gledam u buducnost, caram baram u kasike

Citat Citat od Waz Pogledaj komentar
    boze daj ajde lupetaj jos malo, obruko si se i ne zelis se pomirit s tim, a o kakvom slotu pricas? u ovom dijelu servera si se nasao slot oslobađat ,bajke za djecu pricate
    De nemoj ti lupetati ako je ovaj sto je napadan u top 10-20 a pre toga nije imao takav plasman, sada kada su mu skrljali prvo selo od kamaru popa fala bogu da ce gledati da ga se otarasi i otme sta jos sto pre nego se server zavrsi ne bi li digao svoj rejting na listi. Jer ne mozes ti suditi o ljudima koji klikaju za svoju dusu moras ih upoznati, to je njima cejf on i pre nego je poceo da igra to mu je vjerovatno i bio cilj cim je otisao u tu dzunglu a i pre su igrali tako vjerovatno je ovo i prvi put da je medju top 10 20... i nece da da dozvoli da Aliensi ako su vec toliko dominatni oni se toliko sprdaju i kataju redom ne bi li samo oni bili na listi eto toliko im je dosadno, i sada ovaj nece da dozvoli da i to ostvare posto su izgleda uzeli server daj bar negde da im pokvari plan.

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    koliko vidim to mu je 1 selo, tako da oslobodi slot? prije ono drugo, ali cujte ima se moze se
    Nije to poenta , lose sam se i ja izrazio ... kada sam rekao da oslobodi slot ne slot u rezidenciji nego slot za selo da moze da sagradi drugo ili otme neko priblizno isto...
    To ti je u principu logika neka u igri al sve zavisi od covjeka do covjeka, ali ja iz svog iskustva sam uvjek kada selo ne moze da se obnovi za par sati to sto je skatano, radim istu stvar nuliras rusis selo. ako je selo previse daleko da ga sam iskatam logican je potez ako ga protivnik nece nulirati da ga ja pocnem rusiti goldom da ti ostali napadi koji npr. idu na njega sruse to selo da ne ostaje skrnavo daleko od maticnih sela ili pogotovo ako je prvo selo a ovaj po prici je negde u dzungli. Znaci dobija covjek slot da napravi ili osvoji neko selo pored sebe... i to ti je prvo pravilo kada te naprimer pegla 20 ljudi po supportima kako anulirati to sto iskataju tako sto cim ti nesto skataju previse to izbrises i odma otmes nekom njihovom slicno selo ili jos bolje. i tako u krug i na kraju ispadne ko da su sami svojim igracima rusili sela a ne tebi. Al dobro to je neki napredni nivo igre gde moras biti JA da bi igrao tako nije bas to izvodljivo svakome jer ljudi idu na senatora kada imaju kp-a ja uvjek imam 20 senatora minumum tako da mora se igra podesavati od samog pocetka za sve zive opcije koje te mogu snaci i zadesiti....
    Last edited by ownedstylez; 24.11.15 at 22:29. Razlog: Daj neko password da pratim server

SuperStar★ dojaVa's Avatar
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar

Toliko sam igrao ovu igru da sam u jednom trenutku sebe ubjedio da sam postao vidovit, a citati ljude stilove igre, sledece poteze, zasto, kako i kada je i bila car ove igre... Jer je to jedini nacin da unapredis svoju igru.
    Džemila, je's to ti bona?
    Jesi ti ono poslala off na jedan rimski ww od milju deffa?

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

ATTENTION TO LONG TO READ!
    I ja raspolazem sa podacima sa foruma, ne znam dje ko igra ko sta radi koliko je do kraja i slicne stvari ovo je cisto mog cejfa radi !

Nemas ti meni sta da se pravdas, ja pisem ovde cisto dopinga radi posto ne igram vise onda bar da se drognem na suvo

De nemoj ti lupetati ako je ovaj sto je napadan u top 10-20 a pre toga nije imao takav plasman, sada kada su mu skrljali prvo selo od kamaru popa fala bogu da ce gledati da ga se otarasi i otme sta jos sto pre nego se server zavrsi ne bi li digao svoj rejting na listi. Jer ne mozes ti suditi o ljudima koji klikaju za svoju dusu moras ih upoznati, to je njima cejf on i pre nego je poceo da igra to mu je vjerovatno i bio cilj cim je otisao u tu dzunglu a i pre su igrali tako vjerovatno je ovo i prvi put da je medju top 10 20... i nece da da dozvoli da Aliensi ako su vec toliko dominatni oni se toliko sprdaju i kataju redom ne bi li samo oni bili na listi eto toliko im je dosadno, i sada ovaj nece da dozvoli da i to ostvare posto su izgleda uzeli server daj bar negde da im pokvari plan.

Na broj telefona 222 333 (tri dvojcice tri tojcice) gatam sudbine, gledam u buducnost, caram baram u kasike

Nije to poenta , lose sam se i ja izrazio ... kada sam rekao da oslobodi slot ne slot u rezidenciji nego slot za selo da moze da sagradi drugo ili otme neko priblizno isto...
    To ti je u principu logika neka u igri al sve zavisi od covjeka do covjeka, ali ja iz svog iskustva sam uvjek kada selo ne moze da se obnovi za par sati to sto je skatano, radim istu stvar nuliras rusis selo. ako je selo previse daleko da ga sam iskatam logican je potez ako ga protivnik nece nulirati da ga ja pocnem rusiti goldom da ti ostali napadi koji npr. idu na njega sruse to selo da ne ostaje skrnavo daleko od maticnih sela ili pogotovo ako je prvo selo a ovaj po prici je negde u dzungli. Znaci dobija covjek slot da napravi ili osvoji neko selo pored sebe... i to ti je prvo pravilo kada te naprimer pegla 20 ljudi po supportima kako anulirati to sto iskataju tako sto cim ti nesto skataju previse to izbrises i odma otmes nekom njihovom slicno selo ili jos bolje. i tako u krug i na kraju ispadne ko da su sami svojim igracima rusili sela a ne tebi. Al dobro to je neki napredni nivo igre gde moras biti JA da bi igrao tako nije bas to izvodljivo svakome jer ljudi idu na senatora kada imaju kp-a ja uvjek imam 20 senatora minumum tako da mora se igra podesavati od samog pocetka za sve zive opcije koje te mogu snaci i zadesiti....
    Alo ti mali klempavi bolje da cutis da ne cupamo usi jos vise ima poletis ko Dambo, ti citao ti neki vidovnjak druze ti si jedino dazdevnjak nemoj me ljutiti da ne izbacujem ovde kakve slike Hahahhaha

Boki dripcino blajv samo blajv... nema problema znas da se ja ne stidim svojih sarmatnih usiju... nisam ja kriv sto smo mi svi u kompletu blago hendikepirani, nije ni tebi lako sa tom glavudzom hodat po putu preteze jelde?
    https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...b9&oe=56F882AD
    Nemoj se igrati sa mnom bice problema Vidi prsta druse ko virsla hahahaaah

A glava ko glava sta ces brate kad te puknem glavom onesvestim te
    Last edited by MOD_t0X1c; 24.11.15 at 22:55.

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

...Al dobro to je neki napredni nivo igre gde moras biti JA da bi
    igrao tako nije bas to izvodljivo svakome jer ljudi idu na senatora kada imaju kp-a ja uvjek imam
    20 senatora minumum tako da mora se igra podesavati od samog pocetka za sve zive opcije koje
    te mogu snaci i zadesiti....
    rola je mesi, rola i ronaldo, svega mi i neimar ali kad je ti zarolaš, kompletan server zastane,
    otvaraju se stare knjige, logovi, vade se skajp razgovori, kružne, čujem i sms_ovi rade. pa kud
    ode ova lopta? volej sa poludesne strane, uvrće se u zraku, gotovo izlazi iznad stative van terena,
    zastane, dobija totalno loood spin i vraća se na vrh kaznenog prostora. šuuuut. i?
    to saznamo u nastavku dok barsa strpa romi još koji.
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.