Stranica 119 od 135 PrvaPrva ... 1969109117118119120121129 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,181 do 1,190 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od dojaVa Pogledaj komentar
    Ahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahahah hahahhahahhahahahahahahhahahahahha
    ahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahaha hahhhahahahahahhahahahahahhahahaha

PLAČ!
    Kad budeš igrao naredni server javi se da ti uplatim 100 golda!
    Ne treba , necu vise nikada igrati to je 100% , vidis da me ne vole il zato sto sam previse dobar il zato sto sam neki baksuz...

Citat Citat od FKR1987 Pogledaj komentar
    Jeste ubico natara tako je Bez Cele nista ne mogu, za razliku od tebe ja imam sa kime igrati. Ti si ostao sam Kad si mogao mene i Bojana dovesti do toga da odemo sa naloga , onda nema dalje
    Jbga sta da ti kazem , nisam ja kriv sto nabijam komplekse Al dobro svako ima pravo na svoje misljenje to sto se ti uvredis na mizernu salu i reagujes ovako vise govori o tebi nego o meni... Ali nije ni bitno neka bude tako da ja sam ubica natara, ali ostaje jedna cinjenica ti kad god si igrao a ja sam igrao na tom serveru si bio ispod mene pod svim karakteristikama, ja sam bar ostavio domaci zadatak sve sto se moglo uraditi uradio sam. Mozes ti spominjati Bokija koliko god hoces, ali pitaj ti Bokija gde mu je najbolje bilo igrati kad god je igrao i gde mu je bilo najlakse igrati i to sto ti mislis da mozes porediti sebe i Bokija u istom kontekstu. Previse smo ja i on pojeli g.... da bi zamjerili jedan drugom bilo sta tako da mislim da tu pokazujes svoje pravo lice a to je jednog obicnog kompleksasa i duga je lista stvari koje se vezaju za tebe... Ali dobro sve sto kazes stoji i ti si upravu, opet garantuje da i sada ti ljudi oko tebe bi pre samnom igrali nego sa tobom i 90% njih zna ko sam ja i kakav sam ja ti nemas to pravo uopste da pricas.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Ne treba , necu vise nikada igrati to je 100% , vidis da me ne vole il zato sto sam previse dobar il zato sto sam neki baksuz...

Jbga sta da ti kazem , nisam ja kriv sto nabijam komplekse Al dobro svako ima pravo na svoje misljenje to sto se ti uvredis na mizernu salu i reagujes ovako vise govori o tebi nego o meni... Ali nije ni bitno neka bude tako da ja sam ubica natara, ali ostaje jedna cinjenica ti kad god si igrao a ja sam igrao na tom serveru si bio ispod mene pod svim karakteristikama, ja sam bar ostavio domaci zadatak sve sto se moglo uraditi uradio sam. Mozes ti spominjati Bokija koliko god hoces, ali pitaj ti Bokija gde mu je najbolje bilo igrati kad god je igrao i gde mu je bilo najlakse igrati i to sto ti mislis da mozes porediti sebe i Bokija u istom kontekstu. Previse smo ja i on pojeli g.... da bi zamjerili jedan drugom bilo sta tako da mislim da tu pokazujes svoje pravo lice a to je jednog obicnog kompleksasa i duga je lista stvari koje se vezaju za tebe... Ali dobro sve sto kazes stoji i ti si upravu, opet garantuje da i sada ti ljudi oko tebe bi pre samnom igrali nego sa tobom i 90% njih zna ko sam ja i kakav sam ja ti nemas to pravo uopste da pricas.
    Samo cu jedno reci: "Dozivjeti da te Fawo nazove kompleksasem neprocjenjivo! Neke stvari je nemoguce kupiti novcem."

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    Bolje me pitaj sta nemam, hahahahhaha..... pitaj podrsku posto nesmijes duze od 14 dana sitati nekoga koga nema, pitaj di vidis ili kako da znas koliko dugo nekoga nema.... jer ako se logiras nakon 14 dana dobijes ban samo takav.... onda ih pitaj zasto na stranim serverima kada dođe do neke gluposti oni dobiju golde a mi ne... ako oces mogu tako do sutra.... a oni ce ti odgovoriti sa, ustvari nece, jer neznaju sta da napisu, hahahahhaha

inace izbacuje blokadu ulaska u sittani nalog osim ako si u saveznistvu s aliensima, onda ban na oba naloga

@omare,dojava i fawo, fino se igrajte, sto se koljete, svi smo nasi samo jasi
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar

De nemoj ti lupetati ako je ovaj sto je napadan u top 10-20 a pre toga nije imao takav plasman, sada kada su mu skrljali prvo selo od kamaru popa fala bogu da ce gledati da ga se otarasi i otme sta jos sto pre nego se server zavrsi ne bi li digao svoj rejting na listi. Jer ne mozes ti suditi o ljudima koji klikaju za svoju dusu moras ih upoznati, to je njima cejf on i pre nego je poceo da igra to mu je vjerovatno i bio cilj cim je otisao u tu dzunglu a i pre su igrali tako vjerovatno je ovo i prvi put da je medju top 10 20... i nece da da dozvoli da Aliensi ako su vec toliko dominatni oni se toliko sprdaju i kataju redom ne bi li samo oni bili na listi eto toliko im je dosadno, i sada ovaj nece da dozvoli da i to ostvare posto su izgleda uzeli server daj bar negde da im pokvari plan.
    nemas pojma o cemu pricas, fino je receno da je islo katanje i selo na 0 a on je goldao samo da nebi dao njima zadovoljstvo da skataju selo, i onda se nađes pametan ti :einstein: kao da radi da oslobodi slot i odmah se elvir slozi jer nema drugi izbor

P.S. Elvir fali vam nesto razina ,jel to malo natari jace udarili
    Troll bio troll ostao

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Waz Pogledaj komentar
    nemas pojma o cemu pricas, fino je receno da je islo katanje i selo na 0 a on je goldao samo da nebi dao njima zadovoljstvo da skataju selo, i onda se nađes pametan ti :einstein: kao da radi da oslobodi slot i odmah se elvir slozi jer nema drugi izbor

P.S. Elvir fali vam nesto razina ,jel to malo natari jace udarili
    Da, islo je katanje, i selo na nulu. I goldao sam da sto prije srusim. Tu je problem u?

PS. Vidim i vama da nesto fali od jutros.

Uobičajeno

Fali,fali.Ne bih nikako ni komentariso ovo,jer fakat ne razumijem taktiku Niste ni svjesni svoje nesvjesti...Mnogo,od srca,cestitam na uzimanje gradjevinskog plana.
    http://travian-reports.net/ba/report...f1,1066706747b
    I ond princ na bijelom konju ulijece i nosi gradjevinski plan
    http://travian-reports.net/ba/report/106562af0b9

Ima i ovaj-ne razumi takticar-
    http://travian-reports.net/ba/report/10668af8bd5

I onda jedan log na pobjednicki WW
    http://travian-reports.net/ba/report/106698192cf

Vidim puni ste deffa,bilo malo panike jutros,a?

Pa dragi decko,covjece,djede,ne znam sta si..Da sam na tvom mjestu,fino,prijateljski te savjetujem,ne bih vise nikad prokomentarisao nesto u vezi ovog servera,a vezano za napade,uzimanja i preuzimanja i sl.Ako iole razmisljas svojom glavom.:bup:pala::tnx:

Korisnik
    Registrovan
    May 2014

Uobičajeno

Najjači napad na serveru...
    Info Zemljani ziduništeno: Zemljani zid
    Info vački centaruništeno: Trgovački centar

Je ovo neka nova verzija traviana, pa se plan skriva u trgovačkom centru?

P.S. zaboravio si staviti naše logove, di im fali jedan gg

Uobičajeno

Citat Citat od sogy Pogledaj komentar

Najjači napad na serveru...
    Info Zemljani ziduništeno: Zemljani zid
    Info vački centaruništeno: Trgovački centar

Je ovo neka nova verzija traviana, pa se plan skriva u trgovačkom centru?

P.S. zaboravio si staviti naše logove, di im fali jedan gg
    Pa ne razumijes taktiku sogy,dzaba pokusavas...Zaboravio sam na te napade i da su isli Evo ovim putem vas obavjestavam,a vjerujete mi na rijec,da je otiso jdan gg jutros kod ovih takticara...Ako skupim logove,postavim poslije.

Korisnik ajvazdedo's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

Mene bi lićno sramota bilo i spomenut napade od jutros. OD svih meta na koje su mogli da idu koje su 1000 puta bitnije za nas i štetnije po njih oni odaberu plan, koji je NEBITNA stvar na ovakvom serveru, gdje se pola planova i ne uzima, ostave se natarima. Da su opalili kakvog ofera sa ww selom, da su opalili kameni art pa da sebi otmu,ma bilo šta bilo bi značajnije i štetnije po nas od plana. Eto usporili nas 12 sati i šta sad. Ujo vuk magarca.

A o offovima majko moja sjest pa plakat, 70 dan server ono iz šume gdje ga nitko nie dirnuo nit je koga dirao opali sa 40 000 imperijanaca i 20 000 konjice, pa brate kod nas toliko deferi urade iz zezancije offa, ono nek se nađe za off akcije.
    Vidim imate po 15-20 sela vecina, pa kontam hladno ste mogli od arta na ovamo da radite offove punom parom u off selima u svim građevinama. Ta vaša čuvena neshvatljiva taktika za nas male ljude i jest jedino za to i napravljena. Šuti klikaj ispali i razguli ali bratac da svaki od reda, nemate barem po 100i/60c/10k offove fakat je sramota. Naravno nije sramota za nekog početnika u igri, koji i kad uspije završit server može da bude ponosan, a ne vi brate koji eto od koje one godine 1463 ste na baxu i onda dođete i ispalite offove koje naši deferi isklikaju.

http://travian.kirilloid.ru/off_calc...t=100&hm=15,15

A đe onaj filozof fawo, za njega samo imam da kaže, KRATER KRATER KRATER,KRATER KRATER KRATER.
    I Fawo malo kraće poruke, ovdje ti je sve sa ADD-om izgubiš se u tvom tekstu, prilikom listanja treće stranice.
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Niste svjesni kako bi oni vidili upitnike na tom selu samo da se javilo.
    Kad je onaj iz šume napadao neki dan skupilo se 4 puta više defa u 2 sata nego sada sta je bilo.
    Tko me razumije zna o čemu pričam.
    P.S Bojke nespavaj.
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko: