Stranica 120 od 135 PrvaPrva ... 2070110118119120121122130 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,191 do 1,200 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sogy Pogledaj komentar
    http://travian-reports.net/ba/report...f1,1066706747b

Najjači napad na serveru...
    Info Zemljani ziduništeno: Zemljani zid
    Info vački centaruništeno: Trgovački centar

Je ovo neka nova verzija traviana, pa se plan skriva u trgovačkom centru?

P.S. zaboravio si staviti naše logove, di im fali jedan gg
    Tu si u pravu, kad jesi mora ti se priznati, ali djelomicno. Prilikom slanja napada, nisam stavio metu, ostalo je nasumično.

A čiji GG fali?

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Gibraltar1975 Pogledaj komentar
    Fali,fali.Ne bih nikako ni komentariso ovo,jer fakat ne razumijem taktiku Niste ni svjesni svoje nesvjesti...Mnogo,od srca,cestitam na uzimanje gradjevinskog plana.
    http://travian-reports.net/ba/report...f1,1066706747b
    I ond princ na bijelom konju ulijece i nosi gradjevinski plan
    http://travian-reports.net/ba/report/106562af0b9

Ima i ovaj-ne razumi takticar-
    http://travian-reports.net/ba/report/10668af8bd5

I onda jedan log na pobjednicki WW
    http://travian-reports.net/ba/report/106698192cf

Vidim puni ste deffa,bilo malo panike jutros,a?

Pa dragi decko,covjece,djede,ne znam sta si..Da sam na tvom mjestu,fino,prijateljski te savjetujem,ne bih vise nikad prokomentarisao nesto u vezi ovog servera,a vezano za napade,uzimanja i preuzimanja i sl.Ako iole razmisljas svojom glavom.:bup:pala::tnx:
    Haha, postoji li ijedan vas sagovornik, kojem se ne rugate? Pošto se ne volim glupirati ovdje puno, kao neki, možete li mi reći, ima li ijedna tema ovdje na forumu gdje se mogu voditi normalne konverzacije? :

LP

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ajvazdedo Pogledaj komentar
    Mene bi lićno sramota bilo i spomenut napade od jutros. OD svih meta na koje su mogli da idu koje su 1000 puta bitnije za nas i štetnije po njih oni odaberu plan, koji je NEBITNA stvar na ovakvom serveru, gdje se pola planova i ne uzima, ostave se natarima. Da su opalili kakvog ofera sa ww selom, da su opalili kameni art pa da sebi otmu,ma bilo šta bilo bi značajnije i štetnije po nas od plana. Eto usporili nas 12 sati i šta sad. Ujo vuk magarca.

A o offovima majko moja sjest pa plakat, 70 dan server ono iz šume gdje ga nitko nie dirnuo nit je koga dirao opali sa 40 000 imperijanaca i 20 000 konjice, pa brate kod nas toliko deferi urade iz zezancije offa, ono nek se nađe za off akcije.
    Vidim imate po 15-20 sela vecina, pa kontam hladno ste mogli od arta na ovamo da radite offove punom parom u off selima u svim građevinama. Ta vaša čuvena neshvatljiva taktika za nas male ljude i jest jedino za to i napravljena. Šuti klikaj ispali i razguli ali bratac da svaki od reda, nemate barem po 100i/60c/10k offove fakat je sramota. Naravno nije sramota za nekog početnika u igri, koji i kad uspije završit server može da bude ponosan, a ne vi brate koji eto od koje one godine 1463 ste na baxu i onda dođete i ispalite offove koje naši deferi isklikaju.

http://travian.kirilloid.ru/off_calc...t=100&hm=15,15

A đe onaj filozof fawo, za njega samo imam da kaže, KRATER KRATER KRATER,KRATER KRATER KRATER.
    I Fawo malo kraće poruke, ovdje ti je sve sa ADD-om izgubiš se u tvom tekstu, prilikom listanja treće stranice.
    Od 1462.godine? Mora da su tad Turci donijeli na ove prostore ovu igru. Nisam znao da otad postoji.

Šalu na stranu, nema me šta biti stid. Možda je teško nekim razumjeti, ali nekima se život ne svodi na ovu igru. A svaka čast vašim defferima.

LP

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Anileo Pogledaj komentar
    Niste svjesni kako bi oni vidili upitnike na tom selu samo da se javilo.
    Kad je onaj iz šume napadao neki dan skupilo se 4 puta više defa u 2 sata nego sada sta je bilo.
    Tko me razumije zna o čemu pričam.
    P.S Bojke nespavaj.
    Da, i šta sa tim? I da su bili upitnici, šta sa tim? Da odmah izvršimo kolektivno samoubistvo, jer smo loše prošli u jednom napadu?

Opustite se narode i igrajte.

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Od 1462.godine? Mora da su tad Turci donijeli na ove prostore ovu igru. Nisam znao da otad postoji.

Šalu na stranu, nema me šta biti stid. Možda je teško nekim razumjeti, ali nekima se život ne svodi na ovu igru. A svaka čast vašim defferima.

LP
    Pa ne mora ti se zivot svoditi na ovu igru da isklikas neki posten off na serveru ovakvog tipa...i to u sumi.

P.S. Imas ovu opciju "Multi-Citiraj" u donjem desnom cosku za odgovore na vise postova u okviru jednog posta.
    War Machine®

Uobičajeno

Haha, postoji li ijedan vas sagovornik, kojem se ne rugate? Pošto se ne volim glupirati ovdje puno, kao neki, možete li mi reći, ima li ijedna tema ovdje na forumu gdje se mogu voditi normalne konverzacije? :

LP
    Druze ja kad sam krenuo s tobom normalnu konverzaciju,odmah me prozivas sarkasticnim,kako nisam dolikao tvom nivou itd.A i ne znam sta sam ti rekao nenormalno u ovom postu.Dao svoje misljenje brate i to je sve.Sam si se dotakao -da li nam nesto fali od jutros-i ja odgovorio svoje vidjenje.Tebi ne udovolji ni Aladin iz carobne lampe,uvijek nekako drugi kriv za sve.Ti uvijek na mjestu.

Korisnik ajvazdedo's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

LP
    I naravno uvijek se sopstveni neuspjeh podvlači onom slavnom izrekom, imam ja i drugog posla osim igrat travian, i slićnih gloposti. Pa brate bolje da je se vas 30 u tom g savezu zbilo na 10 akaunta i da klikat u rahatluku i da isklikate kako valja nego što svak sam svoj acc klika, i ta priča opet o RL i kako ga siv vi živite a mi jazavci u rupi zavučeni nepije vodu, jer znam sam koliko treba vremena odvojit da se isklika akaunt od 20 sela pogotovo ako se još i slabo gold koristi, pa brate više vi potrošite vremena na te svoje akaunte nego ja na ovo moje.

I naravno hvala bogu da mi se, kao ni ostalima život ne svodi na samo ovu igru, jer sama logika nalaže da dobri akaunti su 95% goldani akaunti, da bi se gold kupio treba radit, da bi se radilo nemože se klikat travian, tako da svoj neuspjeh nemojte tražiti u tome da netko drugi visi na travianu, nego ga tražite što se vi neznate organizovat da valja, povežite se brate po 3-4 čovjeka ko i mi svi na akaunt i mirni. Stigneš sve, i otići starom dedi u posjetu, i odradit i ženu i ljubavnicu makar dva put sedmićno.

Nego imam ja jedan iskren prijedlog za vas šta iduči server da klikate nama deff, pa da vas makar naučimo uz te deferske offove da naklikate i po pola milje deff-a. Dobro nama, biće deff-a a dobro i vama da vas malo podučimo nekim travian forama i cakama, tipa onih dolina i oaza i žito baza.
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

SuperStar★ dojaVa's Avatar
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Mozes samnom uvijek normalan razgovor voditi!

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dojaVa Pogledaj komentar
    Mozes samnom uvijek normalan razgovor voditi!
    evo jedan normalan. troškove telefona koje sam imao, podijelite i šaljite u goldima na acc.

klotz (njem), bukvalno prevedeno znači klada ili kockica. u bajernu se često upotrebljava za one
    koji su sa sela, koji su grubi, "četvrtasti", kod koji je sve "ravno" i jednostavno itd. u žargonima
    širom bh ima različita značenja, primjenjivanja. najčešća su: drvo (klada) za zamjenu gume na
    uzbrdici, drvo koje služi kao klin za cijepanje velikih klada od drveta, drveni željeznički prag koji
    nije još postavljen. u brdima bh je to i izraz za izrazito glupu osobu "koji je to kloc, prije bi
    napravio drvenu peć da radi, nego li njega naučio nečemu". u urbanim sredinama najčešće se
    primjenjuje kao opis onih koji, kada stignu u grad, govore gdje ste "rooooja", cipele navlače na
    ulasku u grad, u kafićima su glasniji od techno muzike, pričaju kao da su u vrhunski stručnjaci a
    zapravo ni pojmovno ne znaju o čemu se radi. itd itd.

Na travianu kloc je kombinacija nooba i guljenja jabuke.

jesi l` vidio tarik, kao se objašnjava, fino i kulturno?

p.s.
    tekst je posvećen mom mati, koji je na žalost mnogih od nas, jedno vrijeme odsutan sa foruma.
    pošto nema ni acc, uzeo je i ovdje "mod odmora" i upario sve.
    Last edited by dgalovac; 25.11.15 at 15:54. Razlog: normalan razgovor :D
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Uobičajeno

Citat Citat od dgalovac Pogledaj komentar
    evo jedan normalan. troškove telefona koje sam imao, podijelite i šaljite u goldima na acc.

klotz (njem), bukvalno prevedeno znači klada ili kockica. u bajernu se često upotrebljava za one
    koji su sa sela, koji su grubi, "četvrtasti", kod koji je sve "ravno" i jednostavno itd. u žargonima
    širom bh ima različita značenja, primjenjivanja. najčešća su: drvo (klada) za zamjenu gume na
    uzbrdici, drvo koje služi kao klin za cijepanje velikih klada od drveta, drveni željeznički prag koji
    nije još postavljen. u brdima bh je to i izraz za izrazito glupu osobu "koji je to kloc, prije bi
    napravio drvenu peć da radi, nego li njega naučio nečemu". u urbanim sredinama najčešće se
    primjenjuje kao opis onih koji, kada stignu u grad, govore gdje ste "rooooja", cipele navlače na
    ulasku u grad, u kafićima su glasniji od techno muzike, pričaju kao da su u vrhunski stručnjaci a
    zapravo ni pojmovno ne znaju o čemu se radi. itd itd.

Na travianu kloc je kombinacija nooba i guljenja jabuke.

jesi l` vidio tarik, kao se objašnjava, fino i kulturno?

p.s.
    tekst je posvećen mom mati, koji je na žalost mnogih od nas, jedno vrijeme odsutan sa foruma.
    pošto nema ni acc, uzeo je i ovdje "mod odmora" i upario sve.

Ti si Dario sve to napisao,a ja cu sve to svesti samo u jednu rijec...Kloc=Dojava