Stranica 26 od 135 PrvaPrva ... 1624252627283676126 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 251 do 260 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Pravo pa u glavu
    Bit ce zita na pijaci

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Mirsad_Nemesis Pogledaj komentar
    kad pop krene na deff gace se tresu jel tako eto sad su se stvari zakuhale na serveru napokon nije vise toliko dosadno klikat ... Nego imam jednu pjesmu vezano za tu sliku na avataru sto imas

Jadrankaa
    Haj ti druze zacrveni nama pa da vidimo kome ce gace da se tresu. Ili nemate popa dovoljno da dodete na nas deff?
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    ako si vidio slike prije onda ti je jasno da ide zitnica ili skladiste...pogledaj sliku pa onda pisi
    Izgleda da moras da skontas da ti za Zitnicu ili Skladiste treba ta ista Glavna Zgrada da je podignes al izlgeda ti ti imas neke citove i sifre pa ti ne treba glavna zgrada uopste idi pisi Adminu neka ti je ukine na nalogu uopste sta ce ti kad si citer neki pravi

Jao majko moja kakve price se prosipaju ovde vrh

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Mirsad_Nemesis Pogledaj komentar
    Evo vam nesto dobro da se manje svadjate i ucite kako treba igrat ja msm da ce kraj pokazat tko najbolje igra od price nista nema

Nego sinoc je bila neka dobra akcija na serveru ALIENS se zaletila pravo i uganuli nogu izgleda Svaka cast i napadacima i defferima napokon jedna od boljih akcija na serveru

http://travian-reports.net/ba/report...e3,8098b38d42c
    Fino skupljen deff nema sta ova akcija sto smo izveli je na bum bila inace al nije ni bitno u sustini svaka cast jos jednom na odbrani nismo uspeli ovaj put vidimo se ovih dana opet kod vas/nas u selima samo nek se desava nesto to je valja bitno. Ovde ste da kazem vi pobedili msm rekao ja to tako ili ne logovi pokauzju sve.

P.S: Nisam dovoljno naklikao za probijanje, sad taman znam da sledeci put krenem sa malo vise Svaka cast jos jednom

Agricola team-Bojan

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Ann1 Pogledaj komentar
    Fino skupljen deff nema sta ova akcija sto smo izveli je na bum bila inace al nije ni bitno u sustini svaka cast jos jednom na odbrani nismo uspeli ovaj put vidimo se ovih dana opet kod vas/nas u selima samo nek se desava nesto to je valja bitno. Ovde ste da kazem vi pobedili msm rekao ja to tako ili ne logovi pokauzju sve.

P.S: Nisam dovoljno naklikao za probijanje, sad taman znam da sledeci put krenem sa malo vise Svaka cast jos jednom

Agricola team-Bojan
    Ma na cemu se ovdje cestita i proziva neko???
    Vi se ponasate kao pocetnici.
    Ovo je klasicna akcija zabijanja.Valjda se zna da se prva 4 imena saveza obavezno defaju.Ne znam ako ste vi nesto ocekivali e onda stvarno nemate pojma. Pravu akciju je tesko napraviti zbog broja multica koji se mogu imati, tako da do tada nemojte da se izvaljujete ovdje ni jedni ni drugi.
    Koje CESTITKE mati mila. Dogadja se nesto, to je OK, al ovo pisanje je smijurija.
    Poradite ne taktici, ako je to vise uopste moguce.
    Ti sam znas da ljudi cak imaju alijansu multica ahahahah
    Last edited by sani1; 10.10.15 at 14:59. Razlog: Moram

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sani1 Pogledaj komentar
    Ma na cemu se ovdje cestita i proziva neko???
    Vi se ponasate kao pocetnici.
    Ovo je klasicna akcija zabijanja.Valjda se zna da se prva 4 imena saveza obavezno defaju.Ne znam ako ste vi nesto ocekivali e onda stvarno nemate pojma. Pravu akciju je tesko napraviti zbog broja multica koji se mogu imati, tako da do tada nemojte da se izvaljujete ovdje ni jedni ni drugi.
    Koje CESTITKE mati mila. Dogadja se nesto, to je OK, al ovo pisanje je smijurija.
    Poradite ne taktici, ako je to vise uopste moguce.
    Ti sam znas da ljudi cak imaju alijansu multica ahahahah
    Sani ti si izgleda zaboravila parolu nasu i nasu taktiku "Direkt u celo" kao i uvek sto radimo sta treba da udaram deffere i sto ne cestitati ljudima ne razumem te? A sto se tice multica kakve to veze ima sa mnom ili sa ovom akcijom?

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Sani ti si izgleda zaboravila parolu nasu i nasu taktiku "Direkt u celo" kao i uvek sto radimo sta treba da udaram deffere i sto ne cestitati ljudima ne razumem te? A sto se tice multica kakve to veze ima sa mnom ili sa ovom akcijom?
    Da nisam bila jasna.
    Znaci mislila sam alijansa def multica.Zato ne razumijem zasto im cestitas za skupljeni def... OK je to za direkt i slazem se to za ne udaranje defera?Buma nema. Ipak je ovo speed.
    Budite realni.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Izgleda da moras da skontas da ti za Zitnicu ili Skladiste treba ta ista Glavna Zgrada da je podignes al izlgeda ti ti imas neke citove i sifre pa ti ne treba glavna zgrada uopste idi pisi Adminu neka ti je ukine na nalogu uopste sta ce ti kad si citer neki pravi

Jao majko moja kakve price se prosipaju ovde vrh
    pa znas da mozes sve graditi, glavna ti samo smanjuje vrijeme gradnje, nemozes rezidenciju, dvorac...ali nema veze, neznam zasto se uopce trudim objasniti, kada ti netko napravi crop kill i selo ti je u minusu a nemas ni glavnu...jel rusis građevine redom dok nedođeš u plus da mozes glavnu ili dizes polja hrane, po pisanju bar bi to trebao znati....

Uobičajeno

Stara mudra "ebo offera koji ima jedan off i koji ne pravi off i u kropu da se igra" ...
    A svi ovi sto farmaju ako farmaju i prave jedan off zali boze naloga i onoga sto oni klikaju , to samo da se nadovezem na one price sta treba praviti i oko cifri ... Et toliko.

PS: Samo se treba kucati i pokazati koliko se ima offova da ovi sto se trude i sto "znaju" da klikaju vide sta je bahacenje.
    Last edited by ownedstylez; 10.10.15 at 17:02. Razlog: https://www.youtube.com/watch?v=j5_uSWh-ubI

Uobičajeno

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    pa znas da mozes sve graditi, glavna ti samo smanjuje vrijeme gradnje, nemozes rezidenciju, dvorac...ali nema veze, neznam zasto se uopce trudim objasniti, kada ti netko napravi crop kill i selo ti je u minusu a nemas ni glavnu...jel rusis građevine redom dok nedođeš u plus da mozes glavnu ili dizes polja hrane, po pisanju bar bi to trebao znati....
    Sad ti skreces skroz sa biti pitanja/odgovora!U ranijem postu si napisao da ti rusis GZ u cropu i da na to slobodno mjesto gradis skladu/silos.I onda te covjek fino kaze da to nije moguce,jer je za gradnju sklade/silosa potrebna ta ista GZ(koju si ti vec srusio).Ne znam zasto je problem shvatiti,a ne u svakom postu pisati -dzaba se trudim,dzaba se trudim-.Sto se servera tice,veoma statican,dosadan,ali sta je tu je...Navikli smo vec na to na ovim nasim balkan serverima.Ugodan nastavak igre