Stranica 4 od 135 PrvaPrva ... 234561454104 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 31 do 40 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik Kolarski's Avatar
    Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    Dobar ti je krop kolarski. Taman da prehranis tih 40k vojske koje ces iz 3 sela izbacit

Haha vidi sto se interesuju za mene, to ja imam neke posebne privilegije?
    Nema veze naucio sam da igram sa minusom.

msm da 40k ce biti dovoljno za vas, cisto da ne saljem ponovo heroja sa 20 jedinica. 40k moze biti simbolicno da vam se ljudi ne smeju
    bax noName

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Sto si zapeo za 20 jedinica. A nisi zapeo za to da su nas francuzi rasuli prije toga. A na to sta si ti sposoban da izbacis jedino ce tebi da se smiju
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    Sto si zapeo za 20 jedinica. A nisi zapeo za to da su nas francuzi rasuli prije toga. A na to sta si ti sposoban da izbacis jedino ce tebi da se smiju
    Naravno svakom po zaslugama
    O bre sto ste toliko negativni ajde malo pozitive

Ako nas dobijete, dobili ste nas ,nije pitanje zivota i smrti Cak cu vam tada i cestitati mada jos uvek nisam imao tu cast da vas vidim da dobijate server, ali sada ste se nesto naustrili mozda vam prodje ovog puta

Inace videli ste sa predhodnih servera ja igram uglavnom pocetke i kasnije se smorim posle arta
    jbg vas je 10 na accu dok se ja krpim sa duallima da pomunimo dan,dok mi ne pukne i odem sa acca, ne mozes voditi jaci acc sam 24h xD .

Inace da nema vas verovatno ne bih ni igrao bax nekako mi cinite interesantniji server iako glumite negativce sve ove godine, plus ste gori spameri od mene

Ajde malo pozitive nije sve tako crno :alkohol:

I podelite koji log sta ste se stisli kod nas na plusu je smor nije interesantno kao kod vas sigurno
    bax noName

Korisnik dragan89's Avatar
    Registrovan
    Apr 2014

Uobičajeno

Bolje pratite Srbiji na EuroBasketu nego da "mudrujete" ...

Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od dragan89 Pogledaj komentar
    Bolje pratite Srbiji na EuroBasketu nego da "mudrujete" ...
    Utakmica .... bolje da je nisam gledao zivci otkazali vise me smiruje da pricam sa vanzemaljcima xD
    bax noName

Uobičajeno

Dobar je Kolarski za liferovanje nije otisao u dzunglu bravo kolarski

Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Dobar je Kolarski za liferovanje nije otisao u dzunglu bravo kolarski
    sta ti to dodej liferovanje u kom kontekstu koristis to, to su neki vanzemaljski izrazi za koje jos ne znam, ali sva sreca pa imam tebe da mi objasnis.

I manite se Kolarskog volim i ja vas
    bax noName

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Kolarski Pogledaj komentar
    Naravno svakom po zaslugama
    O bre sto ste toliko negativni ajde malo pozitive

Ako nas dobijete, dobili ste nas ,nije pitanje zivota i smrti Cak cu vam tada i cestitati mada jos uvek nisam imao tu cast da vas vidim da dobijate server, ali sada ste se nesto naustrili mozda vam prodje ovog puta

Inace videli ste sa predhodnih servera ja igram uglavnom pocetke i kasnije se smorim posle arta
    jbg vas je 10 na accu dok se ja krpim sa duallima da pomunimo dan,dok mi ne pukne i odem sa acca, ne mozes voditi jaci acc sam 24h xD .

Inace da nema vas verovatno ne bih ni igrao bax nekako mi cinite interesantniji server iako glumite negativce sve ove godine, plus ste gori spameri od mene

Ajde malo pozitive nije sve tako crno :alkohol:

I podelite koji log sta ste se stisli kod nas na plusu je smor nije interesantno kao kod vas sigurno
    Al ga mijenjas pricu. Prije par sati smo bili vreca za napucavanje. Sad vec mozda i dobijemo?
    To sjeli naseljenici u sivu pa je i u glavu sjelo kakav ce ishod bit?

A sto se aktivnosti tice. Prosli bax niste pukli zbog neaktivnosti, nego sto ste se na nalogu isposvadjali medjusobno pa je Baja zakuco onaj zadnji off u avaksa nakon sto ga je avaks prozivao. I te transkripte imas u onoj temi sa proslog baxa ako si zaboravio. Tako da ne bajaj bajke o neaktivnosti i slicno. Sad fino zamoli i mozda ti dopustimo da budes spija i da nam klikas deff
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Uobičajeno

Citat Citat od Kolarski Pogledaj komentar
    sta ti to dodej liferovanje u kom kontekstu koristis to, to su neki vanzemaljski izrazi za koje jos ne znam, ali sva sreca pa imam tebe da mi objasnis.

I manite se Kolarskog volim i ja vas
    liferovati = u travianskom svjetu to ti dodje ko karta u jednom smjeru, al sa servera...

Korisnik
    Registrovan
    Aug 2015

Uobičajeno

Ovaj Avaks postao ko Niger,prozivaju ga a covjek uopste ne igra server

p.s. pustite ovog saleta da se raspravlja sam sa sobom kao i prosli server