Stranica 75 od 135 PrvaPrva ... 2565737475767785125 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 741 do 750 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

je li to dan žalosti radi mate?
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Uobičajeno

Nikakvo cudo sto je WAR ovako lako pao.Deff se slao samo jednom igracu,a ostale ono lagano ko sljivi.Kako bi stari Latini rekli-Who Plums You- Ne igra se tako ova igra ba,meni ,meni,meni.I pogledas na kraju,citav savez skatan i samo onaj Alfa stoji citav.Woow,na kraju ce reci-prkosio sam Aliensima sam,svi su oboreni samo ja ne.:moderator::subjezakon:

Uobičajeno

Evo ga 231938129381 lik koji je rascerecen i odma vise ne igra ili nije igrao on itd itd...

Dodjete ovde trazite respect od travian komune i od nas "nabjedjenih igraca" i naravno nikada ga niste ni dobili jer mi takve pingvine prepoznamo na 200 metara i pre nego sto dodje do ovoga zato vas i prozivamo i sprdamo se sa vama... Jer znamo i pre nego se desi sta ce se desiti zato vam i ne daje niko znacaja i iz godine u godinu dodjete malo laprdate i onda vam se usta zacepe i sve sto ste rekli nije imalo veze sa zivotom.

I sada ko je ovde lud, "mi" koji smo iz godine u godinu tu pisem skrabamo i kada ide lose i kada je dobro (a pretezno je dobro za nasu ekipu) ili vi pingvini koji posle jednog otetog arta, iskatanog sela, izgubljenog offa napustate ili ste vec odavno napustili igru da vas ne bi dovodili u vezu sa doticnim nalozima... Mi smo za vas institucija igrice traviana i pre svega da odmah obrazlozim da vi ne igrate ovo radi cejfa vi ovo igrate radi prestiza vise nego "mi" jer mi se bar igrajuci ovu igru dobro zabavimo dok vi imate skroz druge sifre u glavi sta je ovo i zasto se ovo igra.

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Evo ga 231938129381 lik koji je rascerecen i odma vise ne igra ili nije igrao on itd itd...

Dodjete ovde trazite respect od travian komune i od nas "nabjedjenih igraca" i naravno nikada ga niste ni dobili jer mi takve pingvine prepoznamo na 200 metara i pre nego sto dodje do ovoga zato vas i prozivamo i sprdamo se sa vama... Jer znamo i pre nego se desi sta ce se desiti zato vam i ne daje niko znacaja i iz godine u godinu dodjete malo laprdate i onda vam se usta zacepe i sve sto ste rekli nije imalo veze sa zivotom.

I sada ko je ovde lud, "mi" koji smo iz godine u godinu tu pisem skrabamo i kada ide lose i kada je dobro (a pretezno je dobro za nasu ekipu) ili vi pingvini koji posle jednog otetog arta, iskatanog sela, izgubljenog offa napustate ili ste vec odavno napustili igru da vas ne bi dovodili u vezu sa doticnim nalozima... Mi smo za vas institucija igrice traviana i pre svega da odmah obrazlozim da vi ne igrate ovo radi cejfa vi ovo igrate radi prestiza vise nego "mi" jer mi se bar igrajuci ovu igru dobro zabavimo dok vi imate skroz druge sifre u glavi sta je ovo i zasto se ovo igra.
    :goodpost: Jako dobro sastavljeno
    Troll bio troll ostao

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar

Sve si upravu

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Doktor fawo dao dijagnozu
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Uobičajeno

Trenutno stanje na serveru..Nevjerovatno.Sta ova administrativna strana napravi od ba domene,to je cudo.Tacno nisu htjeli stati dok je nisu rasformirali skroz.Pocelo prije par godina i evo sada zavrsava.Pa jeste li imalo svjesni sta radite,imate li imalo mozga da uvidite da tjerate igrace ,da unistavate igru?Pa stvorili ste monopol na istinu,na pravila ove igre i igrate tako da vam niko nista ne moze.Bio sam MH na mnogim serverima,radio i pokraj toga mnogo stvari ovdje za ba domenu,ali ovo nikad nisam vidjeo.Pogotovu zasto zasto se dijele.A i oni sto uzmu lupu da nadju jedno krivo slovo,koje je protiv pravila pa da bi iste sekunde otrcao mh-u..Pa jado jadni,bijedo,zar ti je toliko paznja potrebna,zar ti toliko vaznosti nedostaje u zivotu pa da si dosao to ovdje na travianu trazit.Da sam na tvom mjestu,krenuo bih iste sekunde sa hibernacijom.Stvarno ste rasturili ba domenu, samim tim i ovaj bax.Cccccc

Korisnik ajvazdedo's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

MA nisu samo ba domenu, balkan cijeli su jedno te isti ljudi, jedno te ista klika levata je utukla server do bola.
    Pa meni se lićno plaće kad vidim da koliko ovo 8 ba servera nemože ni 1000 aktivnih igrača da skupe.
    Bax od nekadašnjih redovnih 10k reganih ljudi sad ni 1500 nemože da skupi.
    Ovdje smo samo izgleda mi levati,pogotovo ovi od ranije što igraju i troše i vrijeme i novce što iznova krećemo i da igramo.
    Mi se jadnici borimo nekako da dignemo ovo davno sagorjelo čudo od igre iz pepela, pa i kad uspiješ nešto onda te opet ovi naši hrabri junaci u upravi toliko utuku da dođeš u situaciju da ako te ne tuku misliš da nisi dobar.
    JA nikad niti hoču niti želim da razumijem kako netko može da uvede neka pravila, tipa da se na forumu nemože pričati o tome i tome. Halo ovo je demokratija, i ako ja hoću da napišem na forumu da je taj i taj lopov imam to pravo. Ako hoču da napišem da je taj i taj mh,admin ili netko treči zasrao napisat ću to i hoću da to stoji a ne da se briše kao da s druge strane u neki bezgrješni anđeli. Brate moj ako sam kriv,kriv sam ali neće mi nitko odlučivat o sudbini iza zatvorenih vrata, da mi sudi i da me osuđuje kako se njemu cimne. Hoću da ako sam pijan stao i pokakio se na komšijinoj ledini ispred kuće, bez video snimka neču da me itko osuđuje da sam to ustvari i ja uradio.
    A ne on mene ovdje banuje i još ti kaže ajde navedi šta si zgrješio , prijavi se sam,odaj svoje lopovluke. Pa brate da to tako ide đe bi nam političari bili sad.
    Banovao si me uredu, napiši mi to to to to i to, tad tad tad i tad , tu tu i tu si uradio zbog toga si kažnjen i toliko ćeš biti kažnjen. Hoćeš nećeš,ima cijena koja odgovara za oba odgovora i ćao.

A ne on te banuje za glupost, jer si se ko fol predstavljao kao neki nepogrješivi anđeo multihunter koji nije ni čuo za travian kad smo mi neki igrali, i onda nakon što mu pet puta napišeš dobro (umetni pogrdnu riječ) kazni i odbanuj me, ovaj ti dođe i neče to da uradi nego ti i akaunt sad hoće da briše.

Odoh ja naširoko ni sam neznam iz kojeg razloga se uopšte i javih, ali eto neka solidarnost sa kolegom iz alijanse.
    Daj bože samo snage da ovo privedem kraju i da se nabijem nogom sa balkanskih servera i da odhebem sve u skokovima.
    Ode bolan radije sa židovima se u izrael borit nego sa ovim duducima na balkanu.
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik n.cor's Avatar
    Registrovan
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od ajvazdedo Pogledaj komentar
    MA nisu samo ba domenu, balkan cijeli su jedno te isti ljudi, jedno te ista klika levata je utukla server do bola.
    Pa meni se lićno plaće kad vidim da koliko ovo 8 ba servera nemože ni 1000 aktivnih igrača da skupe.
    Bax od nekadašnjih redovnih 10k reganih ljudi sad ni 1500 nemože da skupi.
    Ovdje smo samo izgleda mi levati,pogotovo ovi od ranije što igraju i troše i vrijeme i novce što iznova krećemo i da igramo.
    Mi se jadnici borimo nekako da dignemo ovo davno sagorjelo čudo od igre iz pepela, pa i kad uspiješ nešto onda te opet ovi naši hrabri junaci u upravi toliko utuku da dođeš u situaciju da ako te ne tuku misliš da nisi dobar.
    JA nikad niti hoču niti želim da razumijem kako netko može da uvede neka pravila, tipa da se na forumu nemože pričati o tome i tome. Halo ovo je demokratija, i ako ja hoću da napišem na forumu da je taj i taj lopov imam to pravo. Ako hoču da napišem da je taj i taj mh,admin ili netko treči zasrao napisat ću to i hoću da to stoji a ne da se briše kao da s druge strane u neki bezgrješni anđeli. Brate moj ako sam kriv,kriv sam ali neće mi nitko odlučivat o sudbini iza zatvorenih vrata, da mi sudi i da me osuđuje kako se njemu cimne. Hoću da ako sam pijan stao i pokakio se na komšijinoj ledini ispred kuće, bez video snimka neču da me itko osuđuje da sam to ustvari i ja uradio.
    A ne on mene ovdje banuje i još ti kaže ajde navedi šta si zgrješio , prijavi se sam,odaj svoje lopovluke. Pa brate da to tako ide đe bi nam političari bili sad.
    Banovao si me uredu, napiši mi to to to to i to, tad tad tad i tad , tu tu i tu si uradio zbog toga si kažnjen i toliko ćeš biti kažnjen. Hoćeš nećeš,ima cijena koja odgovara za oba odgovora i ćao.

A ne on te banuje za glupost, jer si se ko fol predstavljao kao neki nepogrješivi anđeo multihunter koji nije ni čuo za travian kad smo mi neki igrali, i onda nakon što mu pet puta napišeš dobro (umetni pogrdnu riječ) kazni i odbanuj me, ovaj ti dođe i neče to da uradi nego ti i akaunt sad hoće da briše.

Odoh ja naširoko ni sam neznam iz kojeg razloga se uopšte i javih, ali eto neka solidarnost sa kolegom iz alijanse.
    Daj bože samo snage da ovo privedem kraju i da se nabijem nogom sa balkanskih servera i da odhebem sve u skokovima.
    Ode bolan radije sa židovima se u izrael borit nego sa ovim duducima na balkanu.
    :goodpost:
    nažalost , čini se da pomoći nema :bup:
    već smo prije pisali i donosili odluke da nećemo više igrati ovdje, ja osobno sam odlučila da neću više na hrx igrati, zbog samovolje pojedinih MH, a prije par servera smo to i za bax svi zajedno odlučili, al nas opet neki lokalpatriotizam vuće nazad, žao nam da domena, s koje smo kao travijaneri potekli, ovako propada
    no izgleda da ćemo morat pustit, što je previše , previše je
    a servera raznih i raznih domena širom svijeta, birat možemo
    pa nek se iživljavaju sami sa sobom
    jadno
    hrx-panjevi http://prntscr.com/d95c0l; Muhammad Ali; ALIENS TEAM http://prntscr.com/fd2br8
    rs2-crna mamba http://prntscr.com/d95ckf;
    rsx-panjevi, ALIENS TEAM http://prntscr.com/d95dkp;
    bax- alone n.b.; bite the bullet http://prntscr.com/d95bb9 ; nemo

Korisnik
    Registrovan
    Jul 2013

Uobičajeno

Da kao jedan od igraca koji je igrao nalog Agricola team ostavim samo kratkih par slika i bit ce sasvim dovoljno,,,

http://prntscr.com/8yawqt

tok rasprave sa adminom
    http://prntscr.com/8yb2v6
    http://prntscr.com/8yb36b
    http://prntscr.com/8yb3c5
    http://prntscr.com/8yb3he
    http://prntscr.com/8yb3ss

reklo bi se sjedi 5 i to je to

cao dzaci bi se reklo
    uzivajte u svojoj predstavi