Stranica 14 od 36 PrvaPrva ... 4121314151624 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 131 do 140 od 353

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Baba :D Pogledaj komentar
    1 nikad ne molim da sa nekim igram nego ste me vi zvali na acc
    2 to su neke vaše iluzije da znate igrati
    3 off glupaku nije pravljenj u jednom selu i jedan off je skucan na natare imam reporte
    4 to sto pričaš nauci slati vezane ti si budala to je bilo takticko nadmudrivanje
    5 a vas je problem sto ste uplaćivali na acc za koji se niste borili i koji je mogao biti još bolji ali vašom neaktivnoscu ress su propadale i sto ste slali slike sa acc drugim igračima kako acc ne valja ti nisi momak sa kojim se može razgovarati nego hoću da kažem da lažeš i da ukažem na lažna pripovijedanja ovdje na ovom forumu jer neću da niko od mn pravi budalu
    Moj BaBa zaista e ne vrijedi sa tibom raspravljati neka bude kako ti kazes. Samo cu ti reci 1 stvar a to je da si molio i smarao da se gold uplacuje svaki put kad spadne ispod 50 a sad sovidjenja bolidu samo si me nervirao bzvz

Pusa bokic:*

Btw lako mi je za tebe sad imas vremena piskarat po forumu

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Lovac Pogledaj komentar
    Moj BaBa zaista e ne vrijedi sa tibom raspravljati neka bude kako ti kazes. Samo cu ti reci 1 stvar a to je da si molio i smarao da se gold uplacuje svaki put kad spadne ispod 50 a sad sovidjenja bolidu samo si me nervirao bzvz

Pusa bokic:*

Btw lako mi je za tebe sad imas vremena piskarat po forumu
    Ajde bjezi nemam ja vremena ovdje sa tobom da se raspravljam imam i svojih obaveza ko god je sa babom igrao i komunicirao vidio je ko je baba i sta je.Cao lovac hehe zvacu te na zimski.

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

da te oderem

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Sta je bilo bilo je, sretno vam sa igrom

Ako je neko igrao bax/hrx u periodu 2012/13, mozda se sjeca nicka Tauer. Tad sam igrao u Aliensima, ako ima neko iz tog doba nek se javi
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Uobičajeno

Evo ako ce ovim LZN-ovcima (Barabe) biti lakse necu im vise katati igrace ?
    Ne mogu da podnesem da izbacuju igrace vise ..

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Immortals Pogledaj komentar
    Sta je bilo bilo je, sretno vam sa igrom

Ako je neko igrao bax/hrx u periodu 2012/13, mozda se sjeca nicka Tauer. Tad sam igrao u Aliensima, ako ima neko iz tog doba nek se javi
    e necu ti garantirati jesam igrao tada, ali moguce.... moram pitati zenu, hahahahhaha

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Tauer, rimski acc bio
    u doba mog dobrog nese ili fawe
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

VELIKA MOLBA ZA TRAVIAN TIM, NIKOLA URGIRAJ SVABAMA

moze li ipak umjesto 5 golda i 500 srebra nekako da sjedne 500 golda i 5 srebra da nam mate jednom bar ne mora prodat nalog
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    ...... da nam mate jednom bar ne mora prodat nalog
    što će on prodati kada nikad nije ni imao svoj nalog.

pozdravljam ekipu aliensa i dajte pojačajte spam, na serveru se već sve zna.
    Last edited by dgalovac; 24.05.17 at 22:15. Razlog: mate iznad njega!
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    VELIKA MOLBA ZA TRAVIAN TIM, NIKOLA URGIRAJ SVABAMA

moze li ipak umjesto 5 golda i 500 srebra nekako da sjedne 500 golda i 5 srebra da nam mate jednom bar ne mora prodat nalog
    lol

Pravila Postanja