Stranica 31 od 36 PrvaPrva ... 212930313233 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 301 do 310 od 353

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Cekaj sada malo, ajde procitaj tvoj post gore? sta si napisao? i sta sam ti ja odgovorio? i sada vices da je najavljen, kakve to ima veze sa kucanjem? Tebi izgleda sta odgovara pises, eno isto tako si i prije pisao pa sam ti stavio logove od proslog servera pa nista, nema odgovora, ono ni pogrijesio sam ni nista... nije se desilo jel tako? Nisam vidio da si protiv uigrane ekipe bio bas tako pisao prosli server.....

Korisnik
    Registrovan
    Jul 2010

Uobičajeno

Sta reci od servera i protivnika ? Crna bijeda ..

Najuspjesniji branioci
    Mrakace Team - 5968

Najuspjesniji napadaci
    Mrakace Team - 565156

Mi smo svoje zavrsili, Farmeri nadam se da nikad vise necete doci klikat jer ste "sramota od saveza" pola saveza smo vam skatali a i da kazem zakucali.. cilj nam je i bio udarati po vama 😀 sta ste uradili jedino se pogasili, cak mi je sad i zao vas , od nas dosta za ovaj bax vidimo se na nekom drugom serveru.

Lp Mrakace Team

PSS.

Hvala Bojke sto si nas zvao i ubio nam 65 dana zivota
    Hvala Saletu i Nigeru za sve ( i Sale nemoj zaboravit da iduci server kolegice s faksa klikaju s nama )
    Hvala Niho sto si sasjekao one napade na spawn selo
    I veliko hvala Nadi na svom deffu, koji nije trebao, ali je svejedno bio tu za nas
    ® Mrakaca
    Since 2011

Korisnik 19Z05's Avatar
    Registrovan
    Jul 2012

Uobičajeno

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    Cekaj sada malo, ajde procitaj tvoj post gore? sta si napisao? i sta sam ti ja odgovorio? i sada vices da je najavljen, kakve to ima veze sa kucanjem? Tebi izgleda sta odgovara pises, eno isto tako si i prije pisao pa sam ti stavio logove od proslog servera pa nista, nema odgovora, ono ni pogrijesio sam ni nista... nije se desilo jel tako? Nisam vidio da si protiv uigrane ekipe bio bas tako pisao prosli server.....
    Pa prosli srw ti i tvoj savez se krio na +/+ dok ljudi skoro nisu izasli pa ste onda pustali offove , katali ste support sela ® savezu kojima sam ja govorio da vas dalje ne napadaju da gradite ww skupa , dao vam 5x arhitektu sto mi je dao leo iz cpb nebi li imali neku prednost nad warom iako je sve bilo jasno samo nismo znali cime vi raspolazete s obzirom da su neki obuku drzali cijel srw kod sebe iz fspqra , onda ste zakucali 2 offa od preko 100k na jbo koji je bio u designera u cpb iako je cpb prije toga prekinuo rat s nasim alijansama i posudjivao nam neke artove , prosli server ste docekali do kraja jer niste imali protivnika u svom kvadrantu kao ovaj , aa za sinoc pises majstore da si propustio moj off , sto si propustio 14 valova ? Namjerno jel ? Ili ste skupili mrakacama deff kad su se skucali vi odmah raspustili i nije bilo vremena nabaviti novi kad sam ja krenuo ... Svaki argument cu ti pobit i s proslog i s ovog servera jer znam da sam upravu samo mi se nije dalo raspravljati preko foruma javi se na skype i objasnit cu ti gdje ste pogrijesili i kako kod oba servera pozz
    Last edited by 19Z05; 16.06.17 at 00:39. Razlog: Ugodno vecer

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

a pogrijesio si i to jako, ovaj sto je najavljen je pusten....

a ovi sto nisu, nisu ni vidili deff....

http://prntscr.com/fk39uk
    http://prntscr.com/fk3a5a

jedino ako mislis da je 1:19 i 7:15 isto vrijeme onda moje isprike
    ja napade prijavit necu dok ne vidim komplet report, kome krijete deff, izgubili ste server, nemate sta da tajite realno, ja sam sve i jedan log pokazao, ovaj necu dok ne dobijem kompletan, a kad i ako dobijem kompletan onda cu da stavim i komplet akciju i kontra napad na mene od fenixa(ili se ovo moje racuna ko kontra napad, nebitno)

serem vam se na sakrivanje deffa, ko da imate sta da sakrijete

lp
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od 19Z05 Pogledaj komentar
    Pa prosli srw ti i tvoj savez se krio na +/+ dok ljudi skoro nisu izasli pa ste onda pustali offove , katali ste support sela ® savezu kojima sam ja govorio da vas dalje ne napadaju da gradite ww skupa , dao vam 5x arhitektu sto mi je dao leo iz cpb nebi li imali neku prednost nad warom iako je sve bilo jasno samo nismo znali cime vi raspolazete s obzirom da su neki obuku drzali cijel srw kod sebe iz fspqra , onda ste zakucali 2 offa od preko 100k na jbo koji je bio u designera u cpb iako je cpb prije toga prekinuo rat s nasim alijansama i posudjivao nam neke artove , prosli server ste docekali do kraja jer niste imali protivnika u svom kvadrantu kao ovaj , aa za sinoc pises majstore da si propustio moj off , sto si propustio 14 valova ? Namjerno jel ? Ili ste skupili mrakacama deff kad su se skucali vi odmah raspustili i nije bilo vremena nabaviti novi kad sam ja krenuo ... Svaki argument cu ti pobit i s proslog i s ovog servera jer znam da sam upravu samo mi se nije dalo raspravljati preko foruma javi se na skype i objasnit cu ti gdje ste pogrijesili i kako kod oba servera pozz
    Cekaj, rekao si prosli put da nista nismo napravili, vec 2 servera zaredom da smo "vreca za napucavanje" , i da mi se krili, jesam ti lijepo dao post sto je Anileo napisao, s kime smo mi ratovali? Ja sam cekao kraj da se digne ww, ma koje suporte katali? Kada bismo Sroljo i ja isli u akciju odmah bi skatali igracu bar 6 sela i normalno da su se gasili, pa cekaj, jesmo mi krivi sto su oni bili kratki sa vojskom? Jer su ratovali sa CPB kao i Sipa, ja sam rekao da necu na CPB jer znam hrpu igraca i nije mi ono to gust, a sinovi i grimm su bili napali jer su isli po art obuka, mogu i to da stavim logove, onda mi nismo uzeli arhitekt 5x, jer nismo ni gradili ww, R savez je gradio, cak smo jednom poslali i deff u ww. Pa evo sada kazes zakucali, a kazes skrivali smo se? ma cekaj idi na 20 stranicu negdje na forumu gdje si rekao da nista nismo napravili pa sam stavio logove ko je rusio ww jedino i da tamo nisam napisao da je nalog S&C rusio ww za 1 lvl i to mozes pitati Lea da sam ja bio poslao svoj deff na 24h da se netko ne bi zaletio na to selo...

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ivan1310 Pogledaj komentar
    Sta reci od servera i protivnika ? Crna bijeda ..

Najuspjesniji branioci
    Mrakace Team - 5968

Najuspjesniji napadaci
    Mrakace Team - 565156

Mi smo svoje zavrsili, Farmeri nadam se da nikad vise necete doci klikat jer ste "sramota od saveza" pola saveza smo vam skatali a i da kazem zakucali.. cilj nam je i bio udarati po vama �� sta ste uradili jedino se pogasili, cak mi je sad i zao vas , od nas dosta za ovaj bax vidimo se na nekom drugom serveru.

Lp Mrakace Team

PSS.

Hvala Bojke sto si nas zvao i ubio nam 65 dana zivota
    Hvala Saletu i Nigeru za sve ( i Sale nemoj zaboravit da iduci server kolegice s faksa klikaju s nama )
    Hvala Niho sto si sasjekao one napade na spawn selo
    I veliko hvala Nadi na svom deffu, koji nije trebao, ali je svejedno bio tu za nas
    Od farmera neznam koliko je tu igraca , od FSpqor je mislim 6 igraca od ranije

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    ja napade prijavit necu dok ne vidim komplet report, kome krijete deff, izgubili ste server, nemate sta da tajite realno, ja sam sve i jedan log pokazao, ovaj necu dok ne dobijem kompletan, a kad i ako dobijem kompletan onda cu da stavim i komplet akciju i kontra napad na mene od fenixa(ili se ovo moje racuna ko kontra napad, nebitno)

serem vam se na sakrivanje deffa, ko da imate sta da sakrijete

lp
    Cekaj ja koliko sam vidio tu logove sve su bez deff-a bili?

Korisnik 19Z05's Avatar
    Registrovan
    Jul 2012

Uobičajeno

Cekaj, rekao si prosli put da nista nismo napravili, vec 2 servera zaredom da smo "vreca za napucavanje" , i da mi se krili, jesam ti lijepo dao post sto je Anileo napisao, s kime smo mi ratovali? Ja sam cekao kraj da se digne ww, ma koje suporte katali? Kada bismo Sroljo i ja isli u akciju odmah bi skatali igracu bar 6 sela i normalno da su se gasili, pa cekaj, jesmo mi krivi sto su oni bili kratki sa vojskom? Jer su ratovali sa CPB kao i Sipa, ja sam rekao da necu na CPB jer znam hrpu igraca i nije mi ono to gust, a sinovi i grimm su bili napali jer su isli po art obuka, mogu i to da stavim logove, onda mi nismo uzeli arhitekt 5x, jer nismo ni gradili ww, R savez je gradio, cak smo jednom poslali i deff u ww. Pa evo sada kazes zakucali, a kazes skrivali smo se? ma cekaj idi na 20 stranicu negdje na forumu gdje si rekao da nista nismo napravili pa sam stavio logove ko je rusio ww jedino i da tamo nisam napisao da je nalog S&C rusio ww za 1 lvl i to mozes pitati Lea da sam ja bio poslao svoj deff na 24h da se netko ne bi zaletio na to selo...
    s tobom se ne vrijedi raspravljati jer ne govoris uopce ono o cemu ja pisem , svezao si se rusenja wwa za 3-4 lvl na srwu gdje sve bilo gotovo , a moglo je bit drukcije da ste isli orat ww kao sto sam vam i govorio i stekali ste te offove i necu da se ponavljam reko sam ti skype mozes dobit pa ti objasnim ...

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Cekaj ja koliko sam vidio tu logove sve su bez deff-a bili?
    svi logovi koje sam stavio bili su kompletni, i napadi na mene i napadi na tvoje igrace, sta je bilo u selima bilo je i u logovima, mrzim kad se neko zakuca pa se sakriva deff, ko imate nesto da krijete...
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

sale evo prvi na koji sam naletio od vas di su vas napali, a i drugi su takvi.....

http://travian-reports.net/ba/report/2332383df1d
    http://travian-reports.net/ba/report/23477a0e0c0

znaci di ste se branili i di se kucalo nema deff-a.. zato sam ja stavio tako log, iskreno ne bi ni stavio, ali sam moro da vidi da ti napadi nisu najavljeni....

Wolf, cekaj malo, di su vasi ww offovi, znaci R , sipa i vi, sta vi niste rusili ww? Kada sam pitao rekli ste bude 3-4 ww off-a na kraju kada sam pitao za offove nitko nema nista??? Ja nisam imao BO da stancam ww off, ja sam imao veliki art izviđaci... ali u ostalom, cekaj kazes moglo je drugacije???

http://prntscr.com/fkijma

prvo ovo kazes i sada mi krivi sto war osvojio server?

i kazes sa mnom ne vrijedi raspravljati? jer ne govorim o cemu pises?

http://prntscr.com/fkilc3

ja sam samo komentirao da to di se kucalo nije najavljeno, samo sam to rekao

Pravila Postanja